islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3000 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri giannitifeki@gmail.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksaja
Motrat islame
Motrat islame
aksaja

Numri i postimeve : 50
Data e regjistrimit : 28/09/2012

ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini Empty
MesazhTitulli: ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini    ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini EmptyFri 16 Nov 2012 - 15:30

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Ilahije-
Kërce tek: