islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
ForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 [Video Ilahije] Gold AG - Shqiptar (Official Video) Video më e shikuar deri tash!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video Ilahije] Gold AG - Shqiptar (Official Video) Video më e shikuar deri tash!!! Empty
MesazhTitulli: [Video Ilahije] Gold AG - Shqiptar (Official Video) Video më e shikuar deri tash!!!   [Video Ilahije] Gold AG - Shqiptar (Official Video) Video më e shikuar deri tash!!! EmptyMon 24 Feb 2014 - 15:19

Të nderuar antarë dhe ju vizitor të nderuar e kemi nderin tjua paraqesim këng realitetin e kohës me të cilën përballet Kosova dhe mbar shqiptarët.
Kjo video është video më e re e lansuar në internet dhe e cila që nga publikimi i saj në youtube për vetëm 4 pra publikuar me 21.02.2014 ka aritur që të akumuloj plot 962,589 shiques  deri në këtë moment kur ne e publikojm dhe  18,655  pëlqime dhe plot (14,307) Komente video kjo që ka thyer rekordet e shiqueshmëris së ndonjë video deri më sot paramendojeni për një muaj sa do ta arin shiqueshmërin pëlqimet dhe komentet?!


Ju që nuk e keni ndëgjuar ndëgjojeni se ja vlen...
Linku i videos në youtube ku mund ti shikoni wiusat pelqimet dhe komentet eshte ky:
SHIQO


Allahu ju shperbleft per postimin.
[Video Ilahije] Gold AG - Shqiptar (Official Video) Video më e shikuar deri tash!!! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video Ilahije] Gold AG - Shqiptar (Official Video) Video më e shikuar deri tash!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Ilahije-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: