islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyToday at 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyToday at 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyToday at 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyToday at 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyYesterday at 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24176 artikuj v 13340 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8317
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf Empty
24022014
MesazhPostimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf


Allahu ju shperbleft per postimin.
Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf :: Komentet

No Comment.
 

Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Postimet e Ditës-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: