islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyToday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rezarta
Antar-aktiv
Antar-aktiv
rezarta

Numri i postimeve : 239
Data e regjistrimit : 24/02/2013

REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve Empty
MesazhTitulli: REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve    REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve EmptyTue 1 Apr 2014 - 17:19

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: