islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySat 14 Sep 2019 - 7:30 nga Agim Tanushi

» Foto Duaja e dites së tret
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2994 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Maryam_muslimah

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim   Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim EmptyFri 30 May 2014 - 19:13

Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim Ilahit10

Allahu ju shperbleft per postimin.
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Ilahiet 2014 te gjitha me nje vend mp3 per degjim dhe shkarkim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ilahie-
Kërce tek: