islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty96%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 96% [ 233 ]
2.Vetëm Sabahun
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty0%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty0%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty0%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty1%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty2%[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
 2% [ 5 ]
Totali i votave : 243
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 [Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed Empty
MesazhTitulli: [Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed   [Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed EmptyMon 18 Aug 2014 - 22:48


Allahu ju shperbleft per postimin.
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Ilahije-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: