islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) 5 Keshilla
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyToday at 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyToday at 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyToday at 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyToday at 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyYesterday at 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24176 artikuj v 13340 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8317
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
MesazhTitulli: [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )   [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 3 Jul 2015 - 19:37

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Only admins are allowed to see this image]


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Ligjeratat e Ramazanit-
Kërce tek: