islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyToday at 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyToday at 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyToday at 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyToday at 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyYesterday at 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24176 artikuj v 13340 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Si te regjistroheni ne Forum?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8317
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Si te regjistroheni ne Forum? Empty
MesazhTitulli: Si te regjistroheni ne Forum?   Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 25 Feb 2019 - 16:07

Es-selamu alejkum vizitor te nderuar nje herit Falenderoj Allahun qe serish u rikthie forumi te gjithe ate qe kane qene antar mund qe te llogiren me emrat perderues qe I kan pasur dhe paswordat e tyre ndersa ata qe duan te regjistrohen e kan lehte lexoni ketu si:

1.Dowonladone nga telefoni juaj aplikacionin topic'it si fotoja lart.

Si te regjistroheni ne Forum? 20190221

2. Krijo nje akont tek topicu

Si te regjistroheni ne Forum? 20190222

3. Kur te futesh tek topic e ke lart search dhe ati shkrun keshtu islamieshtedrit


Si te regjistroheni ne Forum? 20190223

4.Pastaj kliko ne te djatht dhe futesh tek islami eshte drit

Si te regjistroheni ne Forum? 20190224

5.Login kur klikon ketu te shkrun identifikohu ose register klikon register dhe selekton qe pranon kushtet dhe ate tjetren pastaj registrohesh me topic.

Si te regjistroheni ne Forum? 20190225

Ose regjistrohesh keshtu:

Si te regjistroheni ne Forum? 20190226

Allahu ju shperbleft per postimin.
Si te regjistroheni ne Forum? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8317
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Si te regjistroheni ne Forum? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te regjistroheni ne Forum?   Si te regjistroheni ne Forum? EmptyThu 28 Feb 2019 - 17:26

Ja shpjegimi me foto me topic

Allahu ju shperbleft per postimin.
Si te regjistroheni ne Forum? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Si te regjistroheni ne Forum?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Si të postoj në Forum-
Kërce tek: