islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyToday at 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyToday at 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyToday at 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyToday at 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyYesterday at 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Un Jam MUJO JAKUPI EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Un Jam MUJO JAKUPI EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24176 artikuj v 13340 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Un Jam MUJO JAKUPI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mujo007
Antar-aktiv
Antar-aktiv
mujo007

Numri i postimeve : 14
Data e regjistrimit : 31/03/2012
Mosha : 38

Un Jam MUJO JAKUPI Empty
MesazhTitulli: Un Jam MUJO JAKUPI   Un Jam MUJO JAKUPI EmptyTue 26 Feb 2019 - 4:47

Me prejardhje jam nga tetova i lindur ne fshatin e ri 2 dhe koha ka qen shi kur kam lind,
Ndersa tani jetoj dhe punoj ne qytetin e ohrit.

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Un Jam MUJO JAKUPI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Prezentimi i antarve-
Kërce tek: