islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyToday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gazilodra81
Antar-aktiv
Antar-aktiv
gazilodra81

Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 25/02/2019

Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova Empty
MesazhTitulli: Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova   Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova EmptyTue 26 Feb 2019 - 5:31

Esselamu aleykum un jam nga Tetova me pelqen kjo faqja sepse me meson shume gjera per fene islame
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Esselamu aleykum Jam Gazmendi nga Tetova
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Diskutime të shpejta-
Kërce tek: