islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySat 2 Mar 2019 - 10:27

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 4 Mar 2019 - 23:21

E rregulluam aplikacionin per shkarkim

Allahu ju shperbleft per postimin.
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Shkarkime (dowonload) :: Programe Islame-
Kërce tek: