islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryPytësoriKërkoidentifikimiRegjistrohuCalendarTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySat 14 Sep 2019 - 7:30 nga Agim Tanushi

» Foto Duaja e dites së tret
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2994 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Maryam_muslimah

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe Empty
14032019
MesazhEdhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe

Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe

Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe Euro-3-1-37loz3v8iqpwz183h7ueiy

Do të niseshin për në Shqipëri, por kishin ‘harruar’ 160 mijë euro në valixhe.
Bëhet fjalë për disa qytetarë, shqiptar, anglez, maçedonas dhe kosovar, që gjatë kontrollit policor u janë gjetur shuma të ndryshme parash, që në total bënin shumën 160 mijë euro.
Paratë e padeklaruara janë gjetur në doganën Barit, pas një kontrolli të ushtruar nga Guardia di Finanza.
Paratë e gjetur janë bllokuar dhe për të gjithë persona kanë nisur heti


Allahu ju shperbleft per postimin.
Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe :: Komentet

No Comment.
 

Edhe kjo ndodhe: Nisen për Shqipëri, por harrojnë 160 mijë euro në valixhe

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Edhe kjo ndodh!-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: