islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re Empty
17032019
MesazhArrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re

Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re 20190335 Në Britaninë e Madhe është arrestuar një person për shkak të mbështetjes së sulmit terrorist mbi dy xhamitë në qytetin Christchurch, në Zelandë të Re, ku humbën jetën së paku 50 besimtarë muslimanë, raporton Anadolu Agency (AA). 
Në njoftimin e policisë britanike thuhet se është arrestuar një burrë 24-vjeçar, i cili përmes rrjeteve sociale ka mbështetur sulmin islamofobik terrorist në Zelandë të Re. 
Një militant i ekstremit të djathtë më 16 qershor të vitit 2016 vrau deputetën britanike Jo Cox, në fshatin Birstall, në prag të referendumit për Brexit-in, ndërsa policia britanike në këtë plan filloi të ndërmarrë masa më të rrepta.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re :: Komentet

No Comment.
 

Arrestohet një britanik për mbështetje të sulmit terrorist në Zelandë të Re

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Lajmet Ditore-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: