islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
ForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës

Share
 

 Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz Empty
MesazhTitulli: Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz   Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz EmptySat 23 Mar 2019 - 18:39

Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz 20190377 Të paktën 11 persona janë arrestuar gjatë një aksioni anti-terror në Gjermani me dyshimin se po planifikonin në sulm terrorist me përmasa të mëdha.
Sipas mediave gjermane dyshohet se të arrestuarit kishin planifikuar sulm terroriste për të vrarë “sa më shumë njerëz të mundeshin” duke përdorur armë dhe makina.
Të paktën 200 policë kanë marrë pjesë në aksionin anti-terror në Frankfurt. Autoritetet gjermane bëjnë me dije se krerët e grupit janë dy vëllezër 31-vjeçarë me banim në Ëiesbaden dhe një 21-vjeçar nga Offenbach, pranë Frankfurtit.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2009 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: