islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Lajmet Ditore] Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyToday at 14:43 nga Admin

» [Teme islame] Sprovat si meshire
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyToday at 2:48 nga Admin

» [Lajmet Dituar] Gjermani, rritet në mbi 2.000 numri i të vdekurve nga COVID-19
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyToday at 2:14 nga Admin

» [Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyToday at 2:12 nga Admin

» Erdogan: Turqia është një prej vendeve më të përgatitura në luftën ndaj Covid-19
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyToday at 2:08 nga Admin

»  Ballina Koronavirusi Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep shkenca KORONAVIRUSISHËNDETITOP LAJM Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyToday at 1:06 nga Admin

» Duaja kunder mesyshi tek femijet
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyYesterday at 3:19 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Microsoft dhe youtube vine me rissi
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyYesterday at 3:01 nga Admin

» [Teknologji the Shkence] Diference e madhe mes 4G dhe 5G rrjeti I se ardhmes
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyYesterday at 2:58 nga Admin

» [Shendetesi] Vaji I Rigonit
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyYesterday at 2:54 nga Admin

» [Shendetesi] Vezet e Ziera dhe cfare I ndodhe organizmit
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyYesterday at 2:51 nga Admin

» [Nje tregim motivues] Historia e lavres se flutures
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyYesterday at 2:47 nga Admin

» Lajm Shprese dhenes- COVID 19-Shenja Shprese ne Europ
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyYesterday at 2:28 nga Admin

» Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyTue 7 Apr 2020 - 21:13 nga Admin

» Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyTue 7 Apr 2020 - 21:13 nga Admin

» [Tregim Islam] Kujdesi ndaj maceve shkak per shkrimin e memes!
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyTue 7 Apr 2020 - 0:32 nga Admin

» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 6 Apr 2020 - 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 6 Apr 2020 - 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3002 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Albioni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24204 artikuj v 13368 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8345
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) Empty
MesazhTitulli: Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)   Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25

Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) 20190115

Allahu ju shperbleft per postimin.
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Shëndetësi-
Kërce tek: