islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
14 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 14 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 16 Dec 2009 - 7:38Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 12 May 2012 - 15:40, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
lulja
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 10/06/2010

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 10 Jun 2010 - 22:34

selam alejkum ,si mund da shijoj ket vidio ketu thot me be downlod me tregoni ju lutem flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 10 Jun 2010 - 22:49

me e shiku e ke ne www.islami-eshte-drit.piczo.com po jo krjet filmin vetem eme dowonloadu mudnesh. me epa nje pjes e ke te filma islam ne webfaqen qe ta shkrujta.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
milaim
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 07/12/2011

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 7 Dec 2011 - 18:07

nuk shkarkohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gzim87
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 15/01/2012

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 16 Jan 2012 - 9:32

selam alejkum nes emunesh vella me tregu ma hollsisht se me shkarku kete folm se nuk pamuj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 16 Jan 2012 - 10:02

we alejkum selam vlla shum lehtë e keni vllezër me shkarku une spo ju kuptoj pse kaq thjesht mos me dit si me shkakru ja klikon atje ku shkrun Shkakro këtu Pastaj të hapet kjo faqe ndjeke foton.


Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Si_shk10

dhe e klikon atje ku shkrun regular dowonload

dhe pastaj te hapet dritarja save as dhe vetem e shtyp ok dhe fillon shkarkimi me moxilla fiorefox punon më mirë.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
gzim87
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 15/01/2012

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 22 Jan 2012 - 13:38

elam alejkum aka nuj mundsi shkarkimi tjeter si kjo faqe eshte pamundur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 22 Jan 2012 - 14:36

Alejkum selam ,vetem desha qe te ju lajmeroj qe qdo video qe ka qene me MEGAUPLOAD nuk punon me, dhe eshte mbyllur, sepse kjo adrese eshte ndaluar nga shteti SHBA pershkak te corrupcionit dhe nuk punon me,por Inshallah vellau Admin do e rregulloj me nje format video tjeter....

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySat 12 May 2012 - 15:42

Ja Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim 61460 e plotësuam edhe këtë film pasi që na është fshirë nga webfaqja megavideo që nga mbyllja e saj.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: