islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 <<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>>

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.Uzeir-Ibrahimi
S.Moderator
S.Moderator
Mr.Uzeir-Ibrahimi

Numri i postimeve : 1543
Data e regjistrimit : 19/12/2009
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë.

<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> Empty
MesazhTitulli: <<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>>   <<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> EmptyMon 23 Aug 2010 - 16:51

<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>> %28u39u%29muslimanet%20protesta%20new%20york

Nju Jork: Mbështetje dhe protesta për qendrën myslimane

E hëne 23 Gusht 2010 10:55

Disa qindra mbështetës dhe kundërshtarë të propozimit për ndërtimin e Qendrës myslimane kulturore, afër vendit të sulmeve terroriste të 11 shtatorit 2001, kanë mbajtur tubime në qendër të Nju Jorkut.
Kundërshtarët e këtij propozimi kanë kënduar këngë patriotike dhe kanë paraqitur fotografitë e sulmeve të dhunshme nga 11 shtatori.
Dy rrugë më larg, një turmë tjetër kërkonte tolerancë dhe liri të religjionit.
Policia kishte vendosur barriera dhe kishte marrë masa parandaluese të sigurisë.
Nuk është raportuar për incidente./rel/

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dhe le te jete nje grup qe theret ne rruge te drejte dhe ndalon nga e keqja (Kur`an).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islami-eshte-drit.piczo.com
 
<<Mbeshtetje dhe protesta per qendren Muslimane>>
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajme dhe Lajmërime-
Kërce tek: