islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryPytësoriKërkoidentifikimiRegjistrohuCalendarTemate ditës
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Gjashtë fakte për vezët
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

» Lajme Ditore:Mijëra persona përkujtojnë viktimat e sulmit terrorist në Zelandën e Re
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 24 Mar 2019 - 19:26 nga Admin

» Lajme Ditore:U dënua me burg përjetë për përdhunim, lirohet pas 36 vitesh sepse ishte i pafajshëm
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 23 Mar 2019 - 18:47 nga Admin

» Lajmet Ditore: Ministri gjerman viziton Xhaminë për tu solidarizuar me muslimanët
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 23 Mar 2019 - 18:45 nga Admin

» Lajmet Ditore:Jamie Shea për sulmet e NATO-s mbi Serbinë, 20 vjet më pas: Bombardimet kanë qenë të justifikuara
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 23 Mar 2019 - 18:43 nga Admin

» Lajmet Ditore:Aksion anti-terror në Gjermani: arrestohen 11 persona, planifikuan sulme për të vrarë sa më shumë njerëz
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 23 Mar 2019 - 18:39 nga Admin

» Mesazh mahnitës nga hytbja e xhumasë së sotme në Zelandën e Re!
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 22 Mar 2019 - 18:47 nga Admin

» Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar"
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 22 Mar 2019 - 18:29 nga Admin

» Protest në Melburn Australi në ndihm të muslimanve me parullën: "Jo urejtje,jo dhunë musliman jeni të mirëseradhur këtu"
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 22 Mar 2019 - 17:45 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 335 më Fri 27 Jun 2014 - 22:00
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2992 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri imran maqkaj

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24155 artikuj v 13325 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Filmi - MESAZHI ISLAM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 43
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 30 Sep 2010 - 10:30

Selam alejkum e pash te arsyeshme te postoj filmin mesazhi islam , ngase nuk ishte ne forum ne gjuhen angleze dhe gjermane te perkthyer ne gjuhen shqipe.
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Beea4035
Edituar për herë të fundit nga aksa në Tue 11 Jan 2011 - 15:24, edituar 4 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 30 Sep 2010 - 17:10

Allahu te shperblefte per postimin aksa edhe une e kam tere filmin por ne gjuhen gjermane

Allahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
keri
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 24
Data e regjistrimit : 26/07/2010

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 22 Mar 2011 - 23:18

FLM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
keri
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 24
Data e regjistrimit : 26/07/2010

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 24 Mar 2011 - 23:49

flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8299
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 13 Jul 2011 - 9:59

Es-selamu alejkum i nderuari vlla Shemsi postimi juaj ne lidhje em filmin Islam Mesazhi do të fshihet ngase eshte postuar shume kohe me pare nga motra jone aksa.Ju lutem perdorni butonin kerko para se me psotuar duke e shkrujtur fjalen kyce si pershembull: Mesazhi islam dhe ense egziston mos e postoni nese jo postone.

wes-selamu alejkum
Me respekt Admin
[You must be registered and logged in to see this link.]

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 13 Jul 2011 - 14:23

Ska problem vella i nderuar

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Reggie Cibaku
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 01/04/2012
Mosha : 22
Nacionaliteti-Sheti : Tirane, Shqiperi

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 28 Apr 2012 - 19:55

ALL-LLAHU ju shperbleft!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 24 Aug 2012 - 15:18

es-selamu alejkum we rahmetullah we barakatuhu
antar të nderuar të forumit
ketu une pash kete filim qe kishit postu dhe desha qe ta publikoj ketu ne forum
nje video e cila sqaron shumë mirë rreth ketu filimi dhe ndalimit të shikimit të keti fillim keshtu qe keni do të publikoj ne link qe mund të shikoni videon se qka thot ky dijetarë për kete filem

Allahu ju ruajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8299
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 24 Aug 2012 - 15:52

Ti se ke gjet vendin ku te besh fitne sun e ke pa me kete forum se edhe emrin e paske provokues.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi i Muhameddit a s - Filmi - MESAZHI ISLAM Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi - MESAZHI ISLAM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: