islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Nov 2010 - 9:50

1.Vdekja do të na vjen
2.Në këtë natë plot me hënë
Attachments
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit AttachmentBurim sherifi.zip
(4.5 Mb) Downloaded 84 times

Allahu ju shperbleft per postimin.
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Zulkani Ramani
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 01/11/2010

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Nov 2010 - 14:53

ju lumte i nderuari Burim shume zerin e mire e keni, Allahu ju shperblefte per kete ilahi dhe kete teme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 3 Nov 2010 - 15:13

Amin vella flm edhe juve Allahu xhsh ju shperblefte per ndegjimin si dhe interesimin qe keni ne kete forum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
REJHANA-ENSAR
Moderator
Moderator
REJHANA-ENSAR

Numri i postimeve : 811
Data e regjistrimit : 07/07/2010
Mosha : 32
Nacionaliteti-Sheti : stuttgart

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyMon 8 Nov 2010 - 8:02

selamu alejkum vellah Allahu ju shperblefte

Allahu ju shperbleft per postimin.
tu________________________________________________________________________________________________________________________________
Edukoni Femijet ne tri gjera
Ta duan te derguarin s.a.v.s e tyre
ta duan familjen e tij
dhe
ta lexojne Kuran.

O Robet e Mi ! Vertet ju gaboni naten dhe diten , kurse Une i fali te gjitha mekatet , prandaj , kerkoni nga Une falje, do tju fali
.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wwww.islami-eshte-drit.albanianforum.net
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyTue 9 Nov 2010 - 20:44

We Alejkum Selam moter,edhe juve zoti ju shperblefte per ndegjimin.oy

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ummu Semih
Motrat islame
Motrat islame
ummu Semih

Numri i postimeve : 31
Data e regjistrimit : 07/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Verden-Germany

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 10 Nov 2010 - 8:22

allahu te shperblefte per keto ilahije ,shume bukur me gjithe zemer te kenduaraselamun alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit EmptyWed 10 Nov 2010 - 14:01

We Alejkum Selam moter,edhe juve Allahu ju shperblefte per ndegjim dhe ju kenaqte gjithmone me fjalet e Allahut,Zoti na ndihmofte nga sprova e varit. amin

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit   2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ilahie-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: