islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje Empty
MesazhTitulli: Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje    Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyThu 2 Dec 2010 - 9:19

Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje (u59u)erdogan%201%2012%2010

Kryeministri i Turqisë Rexhep Tajip Erdogan ka akuzuar të dërguarit amerikanë për shpifje, pasi që në publikimin e postës diplomatike nga WikiLeaks thuhet se ai ka xhirollogari në bankat zvicerane, e portertizojnë atë si autoritar që e urren Izraelin dhe që po e udhëheq një qeveri me ndikime islamike.

Reuters shkruan se në mesazhet e lëshuara nga WikiLeaks, zbulohet po ashtu një raport kompleks në mes të SHBA-së dhe aleatit të saj të NATO-s, ku diplomatët amerikanë dyshojnë për orientimin perëndimor të Ankarasë në kohën kur kishte përplasje me zyrtarët turq mbi programin bërthamor të Iranit.

“Shtetet e Bashkuara duhet t’i thërrasin diplomatët e tyre për të dhënë llogari”, ka thënë Erdogan.

“Pikësëpari SHBA-ja është përgjegjëse për shpifjet që diplomatët kanë bërë me intepretimet e tyre të gabuara. Ka gënjeshtra dhe të pavëteta në këto dokumente”, ka thënë Tajip Erdogan./rel/

Allahu ju shperbleft per postimin.
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
selami
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt
selami

Numri i postimeve : 109
Data e regjistrimit : 19/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : lyon franc

Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje Empty
MesazhTitulli: Re: Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje    Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje EmptyThu 2 Dec 2010 - 12:05

wikileaks eshte komplet nji manipulim i qeveris amerikane kjo po duket haptas,se nese kishin dasht cia fbi etj moti qysh heren e par e kishin zhduk,por kto jan mediat e qafirav qe sa ma shum ta pregadisin boten civile per nji iran berthamor.e pastaj dihet mi ra ne mes te kokes,anti islama pse a po pritum qe po na do noj qafir te miren a.ata deshen me manipulu mbretin e Arabis me iranin ama vertet deklarata e mahmud ahmadinexhatit ke shum e mençur edhe vertet kush e ka kuptu shum e qafirit ju ka mshel goja,se kumedit qfar fitne kan prit qafirat.Allahu e mbroft Islamin nga qafirat zullumqar,e ata qofshin te shkatrruar zullumqaret.

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Erdogan akuzon diplomatët amerikanë për shpifje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: