islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
 Dizajn për Forumin EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
 Dizajn për Forumin EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
 Dizajn për Forumin EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
 Dizajn për Forumin EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
 Dizajn për Forumin EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
 Dizajn për Forumin EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
 Dizajn për Forumin EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
 Dizajn për Forumin EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
 Dizajn për Forumin EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
 Dizajn për Forumin EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
 Dizajn për Forumin EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
 Dizajn për Forumin EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
 Dizajn për Forumin EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
 Dizajn për Forumin EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
 Dizajn për Forumin EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
 Dizajn për Forumin EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
 Dizajn për Forumin EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
 Dizajn për Forumin EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
 Dizajn për Forumin EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
 Dizajn për Forumin EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
 Dizajn për Forumin EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
 Dizajn për Forumin EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
 Dizajn për Forumin EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
 Dizajn për Forumin EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
 Dizajn për Forumin EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
 Dizajn për Forumin EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
 Dizajn për Forumin EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
 Dizajn për Forumin EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
 Dizajn për Forumin EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
 Dizajn për Forumin EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
 Dizajn për Forumin EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
 Dizajn për Forumin EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
 Dizajn për Forumin EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

  Dizajn për Forumin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 31
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 0:12

 Dizajn për Forumin 10273325

 Dizajn për Forumin 37476380

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 0:17

Allahu te shperbelft motër për këtë punë mjfat të madhe tahs do ta vendosi njërën si logo.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 Dizajn për Forumin 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 0:22

UN MENDOJ SE NUK ESHTE E PERSHTATSHME KJO BANERI QE ESHTE TASH ESHTE ME SUPER ... SIDOQOFT ALLAHU TE SHPERBLEFTE PER MUNDIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 31
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 1:14

Amin All-llahu ju shperblefte edhe juve Motrushe Une nuk i punova qe patjetere te vendosene aty po thjeshte nga deshire edhe i postava

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 1:21

jojo moter une vendosa ti ve ne baner por kur i vendosa nuk vishin mir se ishin me te mdhaja se forumi si dhe nuk i ngjjate ngjyres por sidoqoft Allahu te shperbelft per puenn edhe Admine-Merjem e pat per Baner si nuk vike mir nalt se kshtu jan shume mir te punum Allahu ju shperbelft per cdo aktivitet qe beni.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 Dizajn për Forumin 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 31
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: •...Foto...•    Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 1:32

Bina shkruajti:
 Dizajn për Forumin 10273325

 Dizajn për Forumin 37476380 Dizajn për Forumin 12jpg


 Dizajn për Forumin 13png
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 31
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 1:44

Admin shkruajti:
jojo moter une vendosa ti ve ne baner por kur i vendosa nuk vishin mir se ishin me te mdhaja se forumi si dhe nuk i ngjjate ngjyres por sidoqoft Allahu te shperbelft per puenn edhe Admine-Merjem e pat per Baner si nuk vike mir nalt se kshtu jan shume mir te punum Allahu ju shperbelft per cdo aktivitet qe beni.


Ok e kuptoj ska problem une ju tregova se nuk e pata per ata ndoshta bera gabime aty ku e shkrujta ''Dizajn për Forumin''po kaloje ashte po nejsee ska problem
Allahu ju shperblefte edhe juve dhe Motrene per Punene qe po e benii ne Forum

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 11:25

selamun alejkum moter e dashur dhe shum e nderume un skisha asgje per qellim vec desha te thom se nuk vite mir per banner e ne po cat tem e kimi me adminin se te ja vendojm nje baner tjeter edhe per at arsye un mendova se ti e ke per qellim baner nuk vite mir se vite shum e madhe por edhe ti moter sduhet te prekesh cdo veper qe punon e ben per hire te Allahut edhe Aj do ta shperbleje vepren e un jam kerkushi jam nje kriese e Allahut un edhe munt te gaboj ne shkrim ....Allahu ju shperblefte per mirkuptimin.....nese jeni prekur ma beni hallall moter e dashur ...nga motra juaj ne islam....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 31
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin EmptySun 5 Dec 2010 - 13:00

We Alejkum Selame Moter une ju tregova Subhanallah Joo Pasha All-llahun xh.sh nuk jom prekur aspak mos keni dert pa dyshime Hallall e kenii ne t'gjithe jena kriesat e All-llahut xh.sh eshte e vertete qe cdo veper qe e bejme per Hire te All-llahute jo per Hire te Robite

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Sponsored content
 Dizajn për Forumin Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajn për Forumin     Dizajn për Forumin Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dizajn për Forumin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Projekte dhe punime nga Forumi-
Kërce tek: