islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Obama i zemëruar në YouTube (video)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Obama i zemëruar në YouTube (video) Empty
MesazhTitulli: Obama i zemëruar në YouTube (video)   Obama i zemëruar në YouTube (video) EmptyWed 8 Dec 2010 - 10:57

Amerikanët, por edhe gjithë bota kanë pasur rastin në ueb sajtin YouTube të shohin se si do të dukej presidenti i SHBA-së, Barack Obama, kur të zemërohet.Video xhirimi i kanalit televiziv NBC ka shëtitur gjithë botën dhe ka habitur spektatorët. Megjithatë, dukej sikur NBC ishte tallur me presidentin.Montazhi gazmor i fotos 15 sekonda i gjatë është prezantuar në emisionin popullor “Tonight Show”. Shumë shikues, madje edhe gazetarët kanë besuar se fjala është për një ngjarje të vërtetë, pasi gjatë shikimi është gati e pamundshme të zbulohet se fjala është për montazh.