islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valmir bllaca
Antar-aktiv
Antar-aktiv
avatar

Numri i postimeve : 150
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Mosha : 26
Nacionaliteti-Sheti : kosova

Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
04042011
MesazhDeshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja.

Selamu alejkum.Programi megaupload manager eshte nje program per shkarkimin e te gjithave formateve te video filmave etjj.Ky program perdoret keshtu e merrni linkun e filmit edhe e qitni aty edhe pastaj e prekni ne anen e majt e shtypeni play dhe fillon te mbushet bile bile ky e rrit rrjetin kur don me marr najsen.Per qdo mos funksionim ose ndonje gje kontaktoni em mua .Ju faleminderit.

Ja ku eshte linku :http://rapidshare.com/files/455886109/megamanager.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Share this post on: redditgoogle

Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. :: Komentet

selam alejkum, Dua te shikoj te gjitha serit e filmit hazreti jusuf por disa pjes mungojne, me ndihmoni si te veproj. Faleminderit
we alejkumu selam  disa pjes te hz.Jusufit na kan hjek dhe nuk mundemi ti upladojm na vjen keq. Dhe cka ehste me e keqja se en asnje  webfaqe tjeter nuk i gjeni edhe ato pak epizoda qe jan ne youtube apo dikund tjeter jan te marura nga ne. Inshaallah do te gjejm ndonje menyre per upaldim.
 

Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja.

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Shkarkime (dowonload) :: Programe të ndryshme-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: