islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AFET BEADINI
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
AFET BEADINI

Numri i postimeve : 202
Data e regjistrimit : 15/04/2010
Mosha : 42
Nacionaliteti-Sheti : DOBERDOLL GOSTIVAR

PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik Empty
MesazhTitulli: PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik   PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik EmptySat 2 Jul 2011 - 14:47

Shoqata e Botuesve Shqiptarë është themeluar në vitin 2000 dhe grumbullon numrin më të madh të botuesve shqiptarë në Republikën e Maqedonisë. Në mesin e aktiviteteve të ndryshme që ka realizuar deri tani SHBSH, organizimi i panaireve të librit dhe pjesëmarrja në panaire rajonale dhe ndërkombëtare ka qenë prioritet i saj. Në këtë drejtim, për këto gati 11 (njëmbëdhjetë) vjet të veprimit të vet, SHBSH ka zhvilluar 19 (nëntëmbëdhjetë) panaire të librit në qytete të ndryshme të vendit, përfshirë këtu edhe Gostivarin.

Në drejtim të vazhdimit të kësaj tradite pozitive, Shoqata e Botuesve Shqiptarë planifikon që edhe sivjet të organizojë panairin e librit shqip “Gostivari 2011”. Ky do të jetë panairi i tretë me radhë që SHBSH realizon në qytetin e Gostivarit, ndërsa pritjet tona janë që aty të marrin pjesë më shumë botues nga Maqedonia, Shqipëria dhe Kosova.

]Me respekt!

Muhamed Murtezi, kryetar i SHBSH-së

Afet Beadini, drejtor i panairit të librit “Gostivari 2011”
kliko per te shikuar reklamen e panairit.
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1778094862062PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik 259846_1777643850787_1530103268_31384386_8163124_shttps://www.facebook.com/video/video.php?v=1778094862062
kliko per ti shikuar botimet thesari
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1775371913990&comments
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PANIRI I III I LIBRIT GOSTIVARI 2011 13-16 korrik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajme dhe Lajmërime-
Kërce tek: