islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 Grupi Nur - O njeri o i bekuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ilirjakupi
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt
Ilirjakupi

Numri i postimeve : 11
Data e regjistrimit : 03/07/2010

Grupi Nur - O njeri o i bekuar Empty
MesazhTitulli: Grupi Nur - O njeri o i bekuar   Grupi Nur - O njeri o i bekuar EmptyThu 22 Sep 2011 - 23:19

Shkarko ketu.
http://www.rapidshare.com/files/577009572/O_njeri_o_i_bekuar.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Grupi Nur - O njeri o i bekuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ilahie-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: