islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
İki Şehir Mekke Ve Medine EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 İki Şehir Mekke Ve Medine

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Muhamed Dolaku
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Muhamed Dolaku

Numri i postimeve : 3478
Data e regjistrimit : 16/09/2011
Mosha : 73
Nacionaliteti-Sheti : R e Kosovës, Mitrovicë

İki Şehir Mekke Ve Medine Empty
MesazhTitulli: İki Şehir Mekke Ve Medine   İki Şehir Mekke Ve Medine EmptyMon 26 Sep 2011 - 20:00

İki
Şehir Mekke Ve Medine

132.89 MB (51:14)Allahu ju shperbleft per postimin.
İki Şehir Mekke Ve Medine 314x235
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
İki Şehir Mekke Ve Medine
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Other Language :: Other Language :: Turkce-
Kërce tek: