islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Empty
MesazhTitulli: Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion    Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion EmptySun 27 Nov 2011 - 13:51

Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Prizreni_nate_200_188
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion

Policia ka bastisur një motel në Prizren, me ç'rast janë arrestuar katër femra shqiptare të Kosovës, të dyshuara se ushtronin "zanatin më të vjetër në botë". Një mashkull është arrestuar për mundësim prostitucioni.
Hetuesit e policisë për trafikim me qenie njerëzore, pas një hetimi të gjatë, kanë kryer dje pasdite bastisje në një motel në Prizren. Me këtë rast janë arrestuar katër femra shqiptare të Kosovës, të dyshuara se ushtronin prostitucion, dhe një mashkull për mundësim prostitucioni.
“Njësiti Rajonal kundër Trafikimit me Qenie Njerëzore, pas një hetimi të gjatë, ka kryer një operacion-bastisje në një motel tek “Qafa e Pazarit” në Prizren për shkak të dyshimit të bazuar se aty zhvillohej aktivitet ilegal si: prostitucion dhe mundësim prostitucioni”, ka njoftuar Hazir Berisha, zëdhënës rajonal i policisë në Prizren.
Të arrestuar janë: A. Shala; H. Basha; S. Basha; S. Basha dhe A. Ibrahimaj.
Provat materiale dhe rasti i kompletuar do t’i kalojnë prokurorisë për procedim të mëtejmë./gazetajnk/

Allahu ju shperbleft per postimin.
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Prizren, 5 të arrestuar për prostitucion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: