islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
ForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës

Share
 

  E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 21 Dec 2011 - 22:48

E pyet mesuesi nxenesin e tije:
-Qka punon babai yt?

Heshti nxenesi dhe nuk u pergjigj!

Serish e pyeti mesuesi nxenesin:
-Qka punon babau yt o filan?

Prap heshti nxenesi dhe nuk u pergjigj!

Bertiti mesuesi nga zeri i te cilit ushtoj ter klasa:
-O idiot! Anuk e di se qka punon babai yt?

E ngriti koken nxenesi dhe tha: Po e di!
Ai eshte duke fjetur ne varrin e tije.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: Re: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyThu 22 Dec 2011 - 10:21

Subhanallah nxënësi paska qen shumë i mençur,e kjo msusja budallic e madhe.Po ti kur hehstën njeriu nuk duhet me ju vu shumë.Ka ksi njerëz plot0δ nëpër botë edhe pse kjo ishte një barcolet apo një tregim por edhe në realitet ndodh e njëjta.Allahu të shpërbleft vlla për këtë postim.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: Re: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyThu 22 Dec 2011 - 10:33

Allahu ju shperblefte per postimin ..
..Ndersa Msusit Allahu ja dhasht durimin e inshalla marsohet nga trut pak ... + Sjellja raporti nexenes mesuse te thuhet IDIOT. Kto ne ditet e sodit ndodhin se ne gjeneratat para meje dhe kur kam qen un , nuk ka ndodh qe te ken kto sharje e ofendime llafe ordinere per nxensit , ndoshta shkopi duarve kemi honger ama te shame nuk ka pas ...
-Cka ju ka dasht msusit ta din se cka i punon baba ..?! Se mos gje punon ne gjendjen civile . SubhanAllah

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: Re: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Tregime Islame-
Kërce tek: