islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve Empty
MesazhTitulli: Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve   Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve EmptyThu 8 Mar 2012 - 16:50

Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve 420329_296619147072363_143982485669364_766330_1661143648_n
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve nje gjeneral i forcave ushtarake Serbe ka thene per mediat e serbise se: "Kosova dhe shtetet e tjera te rajonit nuk duhet ta provokojn Serbin sepse Serbia ka nje ushtri aq te madhe dhe te fuqishme e cila eshte ne gjenje t`i zhduk te gjitha shtetet e rajonit qe e provokjon Serbine. Por, i vetmi problem per neve (Serbine) jane jo shqiptaret e thjesht, por shqiptaret islamista qe çdo dit e me shum numri i tyre shtohet ne Kosove, dhe keta islamista shqiptar jane kercnimi i vetem per shtetin Serb, qe me ndonje sulm terrorist qe mund ta marrin terroristat islamist shqiptar mund te na kushtoj shum me shum sesa e imagjinojme ne". Andaj shqiptar, dijeni se sa me shum kapeni per litarin e Allahut, dhe sa me shum ktheheni ne fen tuaj, armiku serb eshte me i frikesuar nga ne. "Allahu ka mbjellur frike ne zemrat e jo-besimtarv

Allahu ju shperbleft per postimin.
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Nje mesazh nga nje gjeneral Serb Para disa ditve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2012 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: