islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 '' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri).

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). Empty
MesazhTitulli: '' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri).   '' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). EmptyMon 12 Mar 2012 - 16:29

'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). 430189_10150566094812294_229648622293_8507847_67488164_n
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). Allahu i meshirofte dhe pranofte si deshmore. Amin
Allahu i shkaterrofte zullumqaret. Amin

ALLAHU xh sh i meshirofte me me te miret ne XHenet i bashkofte dhe kriminelet qfirat i ndershkofte me zjarrin e XHehenemit me sekarrr i ndershkofte inshalllah

Allahu ju shperbleft per postimin.
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri). Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
'' Kjo eshte familja qe u mbyten me therrje nga forcat e Esedit dje ne Hums (Siri).
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2012 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: