islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë Empty
MesazhTitulli: EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë    EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë EmptyFri 13 Apr 2012 - 9:11

EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë Thumbnail.php?file=policia_valmir_637135756

Në orët e vona në afërsi të liqenit të Hekuranës në rrethin e fshatit Smillkovcë vetëm pak kilometra nga kryeqyteti janë gjendur trupat e 5 personave të varër. Trupat e pajetë janë gjetur në afërsi të dy veturave . Policija ka gjetur në vendin e ngjarjes vetëm gëzhojat e plumbave. Sipas informacioneve të para nga policia bëhet fjalë për vrasje. Me detaje rreth kësaj ngajrje policia do të dal gjatë ditës.

Allahu ju shperbleft per postimin.
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
EXLUZIVE: Në afërsi të Shkupit gjenden trupat e 5 personave të vrarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2012 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: