islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
islamieshtedrit EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
islamieshtedrit EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
islamieshtedrit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
islamieshtedrit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
islamieshtedrit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
islamieshtedrit EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
islamieshtedrit EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
islamieshtedrit EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
islamieshtedrit EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
islamieshtedrit EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
islamieshtedrit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
islamieshtedrit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
islamieshtedrit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
islamieshtedrit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
islamieshtedrit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
islamieshtedrit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
islamieshtedrit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
islamieshtedrit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
islamieshtedrit EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
islamieshtedrit EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
islamieshtedrit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
islamieshtedrit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
islamieshtedrit EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
islamieshtedrit Empty96%islamieshtedrit Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
islamieshtedrit Empty0%islamieshtedrit Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
islamieshtedrit Empty0%islamieshtedrit Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
islamieshtedrit Empty0%islamieshtedrit Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
islamieshtedrit Empty1%islamieshtedrit Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
islamieshtedrit Empty2%islamieshtedrit Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Kategorit dhe Rubrikat

 
Asnjë mesazh i ri

DETIRIMISHT LEXONI RREGULLAT PARA SE REGJISTROHENI DHE POSTONI!!Asnjë mesazh i riLexoni rregullat këtu
00
Asnjë mesazh i ri

Forumi Diskutiv dhe Rregullat

Para se të postoni lexoni rregulat
Asnjë mesazh i riRegullate Forumit, Asnjë mesazh i riPrezentimi i antarve, Asnjë mesazh i riDiskutime Islame, Asnjë mesazh i riDiskutime të shpejta, Asnjë mesazh i riSondazhe Islame, Asnjë mesazh i riKërkoj ndihm, Asnjë mesazh i riSi të postoj në Forum, Asnjë mesazh i riRisi në Forum
85226
islamieshtedrit Islami12Risi aplik...
Fri 20 May 2022 - 1:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

THESARI I RAMAZANIT

Këtu Postohet Gjityhçka që ka të bëj me Ramazanin
Asnjë mesazh i riLigjeratat e Ramazanit, Asnjë mesazh i riIlahijet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riTemat e Rmazanit, Asnjë mesazh i riPoezit e Ramazanit, Asnjë mesazh i riDuat e Ramazanit, Asnjë mesazh i riFotot e Ramazanit, Asnjë mesazh i riUrimet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riAjetet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riHadithet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riPyetje dhe përgjigje të Ramazanit, Asnjë mesazh i riVideo Ligjerata të Ramazanit, Asnjë mesazh i riSpote dhe video projekte, Asnjë mesazh i riRamazani nëpër Botë, Asnjë mesazh i riUrimi i Bajramit
332444
islamieshtedrit Islami12Ilahije e ...
Thu 23 Mar 2023 - 2:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ZONA E STAFIT

Kjo zonë është vetëm për stafin e Forumit Adminat,Supermopderatoret dhe Moderatorët
Asnjë mesazh i riVendim marje
18
islamieshtedrit Islami12Vendim mar...
Wed 23 Oct 2013 - 2:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi Ligjislativ

Asnjë mesazh i riKur`ani, Asnjë mesazh i riKur'ani me transkriptim, Asnjë mesazh i riHadith
242377
islamieshtedrit Islami12Kurani me ...
Tue 21 Apr 2020 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gruaja dhe familja

Asnjë mesazh i riGruaja dhe familja në Islam, Asnjë mesazh i riTregime mbi as-habet r.anha, Asnjë mesazh i riKëshilla motrës muslimane, Asnjë mesazh i riGruaja edukatore, Asnjë mesazh i riTregime për motrat muslimane, Asnjë mesazh i riTema islame për femrat muslimane
371510
islamieshtedrit Islami12Ajete kura...
Sun 24 Mar 2019 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Multimedia Islame

Këtu do të mund të postoni:Ilahie,Ligjerata,Filma,Dokumentare,Filma vizatmor,Ngjarje islame etj...
Asnjë mesazh i riMedia Islame, Asnjë mesazh i riTv-Islami-eshte-drit, Asnjë mesazh i riFilma Islam, Asnjë mesazh i riFilma serik Islam, Asnjë mesazh i riFilma të Shkurt Islam, Asnjë mesazh i riVideo Ilahije, Asnjë mesazh i riAudio Ilahie, Asnjë mesazh i riVideo ligjerata, Asnjë mesazh i riAudio Ligjerata, Asnjë mesazh i riVideo Ligjerata nga youtue, Asnjë mesazh i riVideo Intervista, Asnjë mesazh i riVideo Projekte
13452928
islamieshtedrit Islami12-----Risi-...
Sat 11 Jun 2022 - 2:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime (dowonload)

Es-selamu alejkum të nderuar vizitorë këtu do të keni mundësi të shakrkoni:Programe,Libra,Foto islame,screensavera islam,wallpapera revista etj.
Asnjë mesazh i riPrograme Islame, Asnjë mesazh i riPrograme të ndryshme, Asnjë mesazh i riLibra Islame, Asnjë mesazh i riPunime powerpoint
80207
islamieshtedrit 38-avRissi Risi...
Mon 30 May 2022 - 1:58
lazi82 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi i përgjithshëm

Këtu e keni forumin e përgjithshëm.
Asnjë mesazh i riForumi i përgjithshëm, Asnjë mesazh i riIlahija e Ditës, Asnjë mesazh i riPostimet e Ditës, Asnjë mesazh i riArtikuj, Asnjë mesazh i riMozaik, Asnjë mesazh i riStudime, Asnjë mesazh i riSpeciale, Asnjë mesazh i riStatistika, Asnjë mesazh i riAnaliza, Asnjë mesazh i riIslamofobi
48426207
islamieshtedrit Islami12(Tregim Is...
Mon 6 Feb 2023 - 22:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Rubrika islame për fëmijët

Hudbe nga Mr.Uzeir Ibrahimi si dhe Xhelal ef.Xhemaili Postoni edhe ju Hudbet tuaja.
Asnjë mesazh i riTregime islame për fëmijët
1722
islamieshtedrit Islami12[Fëmijët d...
Mon 24 Feb 2014 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Other LanguageAsnjë mesazh i riOther Language
3822197
islamieshtedrit Islami12[Turkce] “...
Tue 28 Oct 2014 - 21:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Cka duhet të shtojm në forum?

Asnjë mesazh i riKontaktoni me ne
11
islamieshtedrit Islami12Kontaktoni...
Thu 2 Dec 2010 - 23:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ARKIVA

Asnjë mesazh i riArkiva, Asnjë mesazh i ri2012, Asnjë mesazh i ri2011, Asnjë mesazh i ri2010, Asnjë mesazh i ri2009
25634007
islamieshtedrit Islami12(Tregim Is...
Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

0

00
islamieshtedrit Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: alida (49), Ebru (34), Ganimete Yusufi (31), hanushe abazi (33), iperhershmi (47), Lebibe64 (59), nermine sejdiji (51), sh.islam (30)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur