islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Kategorit dhe Rubrikat EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Kategorit dhe Rubrikat EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Kategorit dhe Rubrikat EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Kategorit dhe Rubrikat EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Kategorit dhe Rubrikat EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Kategorit dhe Rubrikat EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kategorit dhe Rubrikat EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kategorit dhe Rubrikat EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Kategorit dhe Rubrikat EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Kategorit dhe Rubrikat EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Kategorit dhe Rubrikat EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Kategorit dhe Rubrikat EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Kategorit dhe Rubrikat EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kategorit dhe Rubrikat EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kategorit dhe Rubrikat EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Kategorit dhe Rubrikat EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Kategorit dhe Rubrikat EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Kategorit dhe Rubrikat EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Kategorit dhe Rubrikat EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Kategorit dhe Rubrikat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Kategorit dhe Rubrikat EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Kategorit dhe Rubrikat EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Kategorit dhe Rubrikat Empty96%Kategorit dhe Rubrikat Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Kategorit dhe Rubrikat Empty0%Kategorit dhe Rubrikat Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Kategorit dhe Rubrikat Empty0%Kategorit dhe Rubrikat Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Kategorit dhe Rubrikat Empty0%Kategorit dhe Rubrikat Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Kategorit dhe Rubrikat Empty1%Kategorit dhe Rubrikat Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Kategorit dhe Rubrikat Empty2%Kategorit dhe Rubrikat Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kategorit dhe Rubrikat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit

DETIRIMISHT LEXONI RREGULLAT PARA SE REGJISTROHENI DHE POSTONI!!

 
Asnjë mesazh i ri

Lexoni rregullat këtu

Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e para se me vendos se të futeni brenda lexoni rregullat e vendosura nga stafi i forumit kushte kto të cilët nëse nuk i përmbahet dikush nga antarët/et menjëher hiqet nga Forumi.
Një herit ua bëjm me dije se forumi i përmbahet medhhebit hanefi e kush ndiet i ofenduar apo don të bën fitne e provokime lutet që mos të regjistroeht sepse menjëher do të fshihet postimi i tij edhe aj apo ajo.


Pik së pari e falemenderoj All-llahun xh.sh që mamundësoj që të hapi një forum i cili ka qenë ëndër e kahmotshe për mua përshkak se kisha dëshirë që edhe ju të jeni përkrahës në thirjen islame dhe ta jepni kontributin tuaj dhe ja më në fund All-llahu xh.sh na mundësoj një gjë të till dhe tash pritet aktiviteti juaj.
Por sic e dim Islami është sistem jete dhe ka rregulla që duhet tu përmbahemi edhe kiforum si një deg e trungut të quajtur Islam lyp nga ne t`ju përmbahemi disa rregullave të cilët rregulla do të na mundësojn që të bashkëbiseodjm në qetësi të mësojm atë që nuk edimë, ta rikujtojm atë që e kemi harruar etj.


All-llahu ju shpërbleft për mirkuptim


Rregullat e forumit janë:

 

 1. Regjistrimi të bëhet me identifikim të hijshëm, dhe të dhëna të sakta si dhe nuk do të pranohet që si identifikim si emër përdorues të vehet email adresa aj akont menjëher fshihet nga Adminat.
 2. Mos përdorni fjalë banale, kërcnuese apo ofenduese.Sepse kjo nuk është Islame.
 3. Postoni në vendin e duhur duke zgjedhur rubrikëne  duhur për temën tuaj dhe mos ofendo antarët e forumit.
 4. Mos postoni  postime që egzistojn në forum, së pari duhet ta përdorni butonin KËRKO.
 5. Kur të kërkoni ndihmë, te titulli shkruani qëllimin për qka kërkoni ndihmë jo vetëm NDIHMË.
 6. Administratorët dhe Moderatorët janë mbykqyrës të forumit dhe janë të detyruar të fshijn çdo postim tuajin në qoftë se nuk u përmbaheni regullave, apo nuk keni postuar në vendin e duhur.
 7. Figura apo avatari juaj duhet të ketë përmbajtje të mirë dhe jo figura njerëzish.
 8. Staffi i forumin është i autorizuar në çfarëdo ndryshimi të postimeve tuaja, dhe ndryshim të avatarit dhe firmës.

 9. Në forum nuk janë të lejuara reklamimet e web faqeve, për këtë gjë mund të kontaktoni me WebMasterin.
 10. Qëllimi i forumit është që ta ritim nivelin e dijenis islame përhapjen e islamit si dhe t`ju shërbejmë gjith Muslimanëve .
 11. WebMasteri apo owneri  është vendimprurës për gjithqka.
 12. Mund të postoni material nga të gjitha webfaqet islame por nuk lejohet të lidhet me webfaqen e materialit si dhe anasjelltas.
 13. Materialet të jenë Islame se përndryshe do të fshihenrbejmë.
 14. Mund të postoni material nga të gjitha webfaqet islame por nuk lejohet të postohen tema me mendim selefisto-vehabite qe ndjellin percarje.
 15. Ato tema qe nxitin percarje tek antaret do te fshihen automatikisht dhe do ti jepet verejtje postusit sepse ki eshte nje forum që i përmbahet medhehbit hanefi e nuk i mer parasysh mendimet "selefiste"-vehabite.
 16. Antaret e ForumiVizitor kan te drejten e tyre te ankohen per ndonje padrejtesi qe ben stafi i Moderatoreve te Forumit islamieshtedrit duke derguar mesazh tek Adminat "Admin",Admine-Meli, dhe Zudi-Fejzuli.
 17. Per sa i perket dhomës së bisedimit (chatit) që gjendet në krye të Forumit janë të përjahstuara motrat sepse kan chatine veçant për motrat.
Kush nuk i përmban rregullat dhe evidentohet shkelja e rregullave do të miren masa me tërhjekjen e vërejtjes si dhe edhe me  largimin e antarit nga forumi.

                          Me respektstafi I Forumit :Islami-eshte-drit

Allahu ju shpërbleft për vizitën.
Dhasht Allahu të përfitojm nga ky forum.


00

Forumi Diskutiv dhe Rregullat

 
Asnjë mesazh i ri

Regullate Forumit

00
Asnjë mesazh i ri

Prezentimi i antarve47
Kategorit dhe Rubrikat 2420-35Un Jam MUJ...
Tue 26 Feb 2019 - 4:47
mujo007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime IslameModeratorët: Administrator, Moderator/e, S.Moderator
1768
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Debat Isla...
Mon 28 Oct 2013 - 1:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime të shpejta814
Kategorit dhe Rubrikat 3762-58Esselamu a...
Tue 26 Feb 2019 - 5:31
gazilodra81 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe Islame3199
Kategorit dhe Rubrikat Islami12A do të ag...
Thu 23 Apr 2020 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kërkoj ndihm715
Kategorit dhe Rubrikat Allahm12selam alej...
Thu 11 Jul 2013 - 12:46
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Si të postoj në Forum79
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Si te regj...
Thu 28 Feb 2019 - 17:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Risi në Forum912
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Rissi në F...
Thu 28 Nov 2013 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit

THESARI I RAMAZANIT

 
Asnjë mesazh i ri

Ligjeratat e Ramazanit

1015
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Video Lig...
Fri 3 Jul 2015 - 19:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ilahijet e Ramazanit

713
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Ilahijet ...
Fri 19 Jun 2015 - 3:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Temat e Rmazanit

157170
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Temat e R...
Wed 13 May 2020 - 6:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Poezit e Ramazanit

2229
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Poezi e R...
Tue 10 Jun 2014 - 12:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Duat e Ramazanit

2364
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Foto Duaja...
Wed 8 May 2019 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fotot e Ramazanit

816
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Foto Infor...
Sun 17 May 2020 - 6:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimet e Ramazanit

1631
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Mesazh uri...
Sun 5 May 2019 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ajetet e Ramazanit

412
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Ajetet e ...
Sun 21 Jun 2015 - 0:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hadithet e Ramazanit

2228
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Foto hadi...
Mon 13 Jul 2015 - 2:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje dhe përgjigje të Ramazanit

Këtu keni mundësi ti parashtroni pyetjet tuaja në lidhje me Ramazanin

810
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Pyetje dh...
Tue 1 Jul 2014 - 1:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Ligjerata të Ramazanit

Këtu mund të postoni video ligjerata të Ramazanit

1919
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Derset e R...
Fri 22 May 2020 - 6:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Spote dhe video projekte

Spotet e Ramazanit dokumentare dhe  projekte

1515
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Video spo...
Mon 30 Jun 2014 - 2:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ramazani nëpër Botë

1313
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Ramazani ...
Fri 3 Jul 2015 - 19:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimi i Bajramit

23
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Mesazh uri...
Fri 17 Jul 2015 - 8:59
Admin Shiko mesazhin e fundit

ZONA E STAFIT

 
Asnjë mesazh i ri

Vendim marje

Moderatorët: Administrator, Moderator/e, S.Moderator
18
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Vendim mar...
Wed 23 Oct 2013 - 2:11
Admin Shiko mesazhin e fundit

Forumi Ligjislativ

 
Asnjë mesazh i ri

Kur`ani

Gjithqka që ndërlidhet me Kur`anin si: Ndëgjimi, shkakrimi, Video Kur`an, programe nga Kurani, Kur`ani text etj...
Asnjë mesazh i riKur`an
179300
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Ajeti I di...
Wed 20 Mar 2019 - 21:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kur'ani me transkriptimModeratorët: Moderator/e, S.Moderator
44
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Kurani me ...
Tue 21 Apr 2020 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hadith

Gjithqka që ndërlidhet me Hadithin apo Sunetin e Muhamemdit s.a.v.s si:Sahihul Buhari, Sahihul Muslim,Musnedi i Ebu Davudiet etj.
Asnjë mesazh i riTregime nga hadithet e Muahmemdit a.s
5973
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Një ngjarj...
Mon 25 Feb 2019 - 17:29
Admin Shiko mesazhin e fundit

Gruaja dhe familja

 
Asnjë mesazh i ri

Gruaja dhe familja në Islam

Posht i keni nënforumet e kësaj rubrike zgjedh dhe posto
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
122167
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Ajete kura...
Sun 24 Mar 2019 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime mbi as-habet r.anha

As`habet ishin shembull i gruas së ndershme prandaj shkruaj ndonjë fragment
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
2631
Kategorit dhe Rubrikat 2822-19 I arratis...
Mon 15 Oct 2012 - 19:45
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla motrës muslimane

Këshillo motrën muslimane sepse këshilla bën dobi
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
90127
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Këshilla ...
Fri 21 Feb 2014 - 22:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gruaja edukatore

Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame
3039
Kategorit dhe Rubrikat Islami12KAM HARRUA...
Sun 7 Oct 2012 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime për motrat muslimane

Këtu mund të psotoni tregime që kan të bëjn me motrat musliamne
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
11
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Tregim is...
Tue 12 Aug 2014 - 1:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema islame për femrat muslimane

Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
102145
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Femra mus...
Sun 22 Feb 2015 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit

Multimedia Islame

 
Asnjë mesazh i ri

Media Islame

Këtu posht i ke nënforumet emediave islame
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
2029
Kategorit dhe Rubrikat Islami12(Video Kur...
Sun 24 Feb 2019 - 21:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tv-Islami-eshte-drit

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
22
Kategorit dhe Rubrikat Islami11RISI! RISI...
Sat 26 Jan 2013 - 15:55
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Islam

Këtu keni filma me përmbajtje Islame
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
37239
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Filmi Isla...
Tue 21 Apr 2015 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma serik Islam

Këtu do të keni dhe do të mundeni të postoni filma serik Islam
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
38596
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Filmi Seri...
Fri 24 Apr 2020 - 4:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma të Shkurt Islam

1718
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Film i sh...
Tue 12 Aug 2014 - 13:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Ilahije

Video IlahijeKëtu postoni video ilahije nga Youtube dhe Dailymotion
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
370582
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Ilahi e kë...
Thu 28 Feb 2019 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Audio Ilahie

Nënforume:Posto Ilahie të reja dhe të vjetra për shkarkim e dëgjim
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
66120
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Ilahiet 20...
Fri 30 May 2014 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video ligjerata

Video Ligjerata nga Ligjerusit tonë.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
227406
Kategorit dhe Rubrikat 2943-66REALITETI ...
Tue 1 Apr 2014 - 17:19
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Audio Ligjerata

Audio ligjerata nga Ligjerusit tanë
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
3186
Kategorit dhe Rubrikat Islami12358-Ligjer...
Thu 12 Feb 2015 - 18:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Ligjerata nga youtue

Ketu postoni ligjeratat nga youtube ju lutem qemos krijohet tollovi.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
334506
Kategorit dhe Rubrikat Islami12HUTBE | Si...
Thu 28 Feb 2019 - 22:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Intervista

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
55102
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Video skan...
Tue 1 Apr 2014 - 11:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Projekte

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
146236
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Hudbe e xh...
Fri 22 Mar 2019 - 18:29
Admin Shiko mesazhin e fundit

Shkarkime (dowonload)

 
Asnjë mesazh i ri

Programe Islame

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
3973
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Rissi Risi...
Sat 11 Apr 2020 - 7:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe të ndryshmeModeratorët: Administrator, Moderator/e, S.Moderator
921
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Deshironi ...
Sat 21 Mar 2015 - 20:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Libra Islame

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
30109
Kategorit dhe Rubrikat 3763-24Libra isla...
Wed 6 Mar 2019 - 3:17
Alim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Punime powerpoint22
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Punime pps...
Sun 9 Dec 2012 - 12:24
Admin Shiko mesazhin e fundit

Forumi i përgjithshëm

 
Asnjë mesazh i ri

Forumi i përgjithshëmModerator: S.Moderator
Asnjë mesazh i riTema Islame, Asnjë mesazh i riHudbe Islame, Asnjë mesazh i riThënie të Dijetarëve, Asnjë mesazh i riTekste Ilahijesh, Asnjë mesazh i riVaktit e ramazanit Imsaki, Asnjë mesazh i riUrimet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riProjekte dhe punime nga Forumi, Asnjë mesazh i riTestoni njohurit tuaja, Asnjë mesazh i riLuaj në Kuizin Islami-eshte-drit, Asnjë mesazh i riMjeksia Islame, Asnjë mesazh i riNga Medreseja, Asnjë mesazh i riLajme dhe lajmërime., Asnjë mesazh i riLajmet Ditore, Asnjë mesazh i riAktualitete, Asnjë mesazh i riPyete Hoxhen, Asnjë mesazh i riKthime në Islam, Asnjë mesazh i riDua të ndryshme Islame, Asnjë mesazh i riTregime Islame, Asnjë mesazh i riMeditime Islame, Asnjë mesazh i riKuzhina Islame, Asnjë mesazh i riGazmore(Humor), Asnjë mesazh i riZbulime, Asnjë mesazh i riTeknologji dhe Shkencë, Asnjë mesazh i riEdhe kjo ndodh!, Asnjë mesazh i riShëndetësi
42365451
Kategorit dhe Rubrikat Jj10Allahu na ...
Sun 1 Nov 2020 - 22:18
motra gj.al  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ilahija e Ditës

1111
Kategorit dhe Rubrikat Islami12***Ilahija...
Wed 24 Jul 2013 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Postimet e Ditës

66
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Postimet e...
Mon 24 Feb 2014 - 22:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Artikuj252261
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Artikull]...
Wed 16 Oct 2019 - 4:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mozaik45166
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Muslimanët...
Sun 31 Mar 2019 - 12:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Studime5259
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Si tingëll...
Mon 6 Apr 2020 - 6:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Speciale

7479
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Spciale] ...
Fri 20 Feb 2015 - 22:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Statistika55
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Sa njerez ...
Wed 13 Mar 2019 - 15:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Analiza4250
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Nje anali...
Thu 16 Apr 2020 - 6:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Islamofobi44
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Islamofob...
Wed 5 Nov 2014 - 21:45
Admin Shiko mesazhin e fundit

Rubrika islame për fëmijët

 
Asnjë mesazh i ri

Tregime islame për fëmijët

1722
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Fëmijët d...
Mon 24 Feb 2014 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit

Other Language

 
Asnjë mesazh i ri

Other Language

Postime ne gjuhe te huaja
Moderator: S.Moderator
Asnjë mesazh i riEnglish, Asnjë mesazh i riTurkce, Asnjë mesazh i riItaliano, Asnjë mesazh i riMakedonski,Bosanski
3822197
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Turkce] “...
Tue 28 Oct 2014 - 21:55
Admin Shiko mesazhin e fundit

Cka duhet të shtojm në forum?

 
Asnjë mesazh i ri

Kontaktoni me ne

Kontaktoni me neKetu mund te zgjedhni qe te kontaktoni me njerin nga Administratoret,Supermoderatoret,Moderatoret,apo Hoxhallaret.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
11
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Kontaktoni...
Thu 2 Dec 2010 - 23:57
Admin Shiko mesazhin e fundit

ARKIVA

 
Asnjë mesazh i ri

Arkiva00
Asnjë mesazh i ri

2012

Asnjë mesazh i riTema, Asnjë mesazh i riTregime islame, Asnjë mesazh i riHudbe Islame, Asnjë mesazh i riLajme dhe Lajmërime, Asnjë mesazh i riLajmet Ditore
152180
Kategorit dhe Rubrikat Islami11Muaz Ameti...
Thu 28 Feb 2013 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

2011

Asnjë mesazh i riTema, Asnjë mesazh i riTregime Islame, Asnjë mesazh i riHudbe Islame, Asnjë mesazh i riLajme dhe Lajmërime, Asnjë mesazh i riLajmet Ditore
13802042
Kategorit dhe Rubrikat Islami12[Tregim is...
Tue 28 Oct 2014 - 23:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

2010

Asnjë mesazh i riTema, Asnjë mesazh i riTregime islame, Asnjë mesazh i riHudbe I slame, Asnjë mesazh i riLajme dhe Lajmërime, Asnjë mesazh i riLajmet Ditore
9391689
Kategorit dhe Rubrikat Islami12Që të mos ...
Fri 15 Mar 2019 - 0:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

2009

Asnjë mesazh i riTema, Asnjë mesazh i riTregime Islame, Asnjë mesazh i riHudbe Islame, Asnjë mesazh i riLajme dhe Lajmërime, Asnjë mesazh i riLajmet Ditore
9296
Kategorit dhe Rubrikat Islami12(Tregim Is...
Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Kategorit dhe Rubrikat Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 3 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, Qwant, bing
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: besi_esi (31)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur