islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Gruaja dhe familja EmptyToday at 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Gruaja dhe familja EmptyToday at 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Gruaja dhe familja EmptyYesterday at 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Gruaja dhe familja EmptyYesterday at 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Gruaja dhe familja EmptyYesterday at 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Gruaja dhe familja EmptyYesterday at 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Gruaja dhe familja EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Gruaja dhe familja EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Gruaja dhe familja EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Gruaja dhe familja EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Gruaja dhe familja EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Gruaja dhe familja EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Gruaja dhe familja EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Gruaja dhe familja EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Gruaja dhe familja EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Gruaja dhe familja EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Gruaja dhe familja EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Gruaja dhe familja EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Gruaja dhe familja EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Gruaja dhe familja EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Gruaja dhe familja EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Gruaja dhe familja EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Gruaja dhe familja EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Gruaja dhe familja EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Gruaja dhe familja EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Gruaja dhe familja EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Gruaja dhe familja EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Gruaja dhe familja EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Gruaja dhe familja EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Gruaja dhe familja EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Gruaja dhe familja EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Gruaja dhe familja EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Gruaja dhe familja EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Gruaja dhe familja EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Gruaja dhe familja EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Gruaja dhe familja EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Gruaja dhe familja EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Gruaja dhe familja EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Gruaja dhe familja EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Gruaja dhe familja EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Gruaja dhe familja Empty96%Gruaja dhe familja Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Gruaja dhe familja Empty0%Gruaja dhe familja Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Gruaja dhe familja Empty0%Gruaja dhe familja Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Gruaja dhe familja Empty0%Gruaja dhe familja Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Gruaja dhe familja Empty1%Gruaja dhe familja Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Gruaja dhe familja Empty2%Gruaja dhe familja Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Gruaja dhe familja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gruaja dhe familja në Islam

Posht i keni nënforumet e kësaj rubrike zgjedh dhe posto
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
122167
Gruaja dhe familja Islami12Ajete kura...
Sun 24 Mar 2019 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime mbi as-habet r.anha

As`habet ishin shembull i gruas së ndershme prandaj shkruaj ndonjë fragment
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
2631
Gruaja dhe familja 2822-19 I arratis...
Mon 15 Oct 2012 - 19:45
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla motrës muslimane

Këshillo motrën muslimane sepse këshilla bën dobi
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
90127
Gruaja dhe familja Islami12[Këshilla ...
Fri 21 Feb 2014 - 22:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gruaja edukatore

Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame
3039
Gruaja dhe familja Islami12KAM HARRUA...
Sun 7 Oct 2012 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime për motrat muslimane

Këtu mund të psotoni tregime që kan të bëjn me motrat musliamne
Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
11
Gruaja dhe familja Islami12[Tregim is...
Tue 12 Aug 2014 - 1:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema islame për femrat muslimane

Moderatorët: Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
102145
Gruaja dhe familja Islami12[Femra mus...
Sun 22 Feb 2015 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Gruaja dhe familja Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 3 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing, Qwant
Members connected during last 24 hours : Admin
Users having a birthday today : ibnmusa (43), qendrim (33)
Users with a birthday within the next 7 days: amina69 (29), nazlie (37), syjeta (38)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur