islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty96%Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty0%Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty0%Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty0%Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty1%Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty2%Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Forumi Diskutiv dhe Rregullat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Regullate Forumit

00
Asnjë mesazh i ri

Prezentimi i antarve47
Forumi Diskutiv dhe Rregullat 2420-35Un Jam MUJ...
Tue 26 Feb 2019 - 4:47
mujo007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime IslameModeratorët: Administrator, Moderator/e, S.Moderator
1768
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12Debat Isla...
Mon 28 Oct 2013 - 1:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime të shpejta814
Forumi Diskutiv dhe Rregullat 3762-58Esselamu a...
Tue 26 Feb 2019 - 5:31
gazilodra81 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe Islame3199
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12A do të ag...
Thu 23 Apr 2020 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kërkoj ndihm715
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Allahm12selam alej...
Thu 11 Jul 2013 - 12:46
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Si të postoj në Forum79
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12Si te regj...
Thu 28 Feb 2019 - 17:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Risi në Forum912
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12Rissi në F...
Thu 28 Nov 2013 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Qwant
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: besi_esi (31)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur