islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Forumi i përgjithshëm EmptyYesterday at 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Forumi i përgjithshëm EmptyYesterday at 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Forumi i përgjithshëm EmptyYesterday at 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Forumi i përgjithshëm EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Forumi i përgjithshëm EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Forumi i përgjithshëm EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Forumi i përgjithshëm EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Forumi i përgjithshëm EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Forumi i përgjithshëm EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Forumi i përgjithshëm EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Forumi i përgjithshëm EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Forumi i përgjithshëm EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Forumi i përgjithshëm EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Forumi i përgjithshëm EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Forumi i përgjithshëm EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Forumi i përgjithshëm Empty96%Forumi i përgjithshëm Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Forumi i përgjithshëm Empty0%Forumi i përgjithshëm Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Forumi i përgjithshëm Empty0%Forumi i përgjithshëm Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Forumi i përgjithshëm Empty0%Forumi i përgjithshëm Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Forumi i përgjithshëm Empty1%Forumi i përgjithshëm Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Forumi i përgjithshëm Empty2%Forumi i përgjithshëm Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24383 artikuj v 13531 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Forumi i përgjithshëm

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi i përgjithshëmModerator: S.Moderator
Asnjë mesazh i riTema Islame, Asnjë mesazh i riHudbe Islame, Asnjë mesazh i riThënie të Dijetarëve, Asnjë mesazh i riTekste Ilahijesh, Asnjë mesazh i riVaktit e ramazanit Imsaki, Asnjë mesazh i riUrimet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riProjekte dhe punime nga Forumi, Asnjë mesazh i riTestoni njohurit tuaja, Asnjë mesazh i riLuaj në Kuizin Islami-eshte-drit, Asnjë mesazh i riMjeksia Islame, Asnjë mesazh i riNga Medreseja, Asnjë mesazh i riLajme dhe lajmërime., Asnjë mesazh i riLajmet Ditore, Asnjë mesazh i riAktualitete, Asnjë mesazh i riPyete Hoxhen, Asnjë mesazh i riKthime në Islam, Asnjë mesazh i riDua të ndryshme Islame, Asnjë mesazh i riTregime Islame, Asnjë mesazh i riMeditime Islame, Asnjë mesazh i riKuzhina Islame, Asnjë mesazh i riGazmore(Humor), Asnjë mesazh i riZbulime, Asnjë mesazh i riTeknologji dhe Shkencë, Asnjë mesazh i riEdhe kjo ndodh!, Asnjë mesazh i riShëndetësi
43445559
Forumi i përgjithshëm Islami12(Tregim Is...
Yesterday at 22:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ilahija e Ditës

1111
Forumi i përgjithshëm Islami12***Ilahija...
Wed 24 Jul 2013 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Postimet e Ditës

66
Forumi i përgjithshëm Islami12Postimet e...
Mon 24 Feb 2014 - 22:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Artikuj257266
Forumi i përgjithshëm Islami12(Artikull)...
Tue 28 Jun 2022 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mozaik45166
Forumi i përgjithshëm Islami12Muslimanët...
Sun 31 Mar 2019 - 12:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Studime5360
Forumi i përgjithshëm Islami12[Analiza] ...
Sat 11 Jun 2022 - 20:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Speciale

7479
Forumi i përgjithshëm Islami12[Spciale] ...
Fri 20 Feb 2015 - 22:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Statistika55
Forumi i përgjithshëm Islami12Sa njerez ...
Wed 13 Mar 2019 - 15:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Analiza4351
Forumi i përgjithshëm Islami12[Analize n...
Tue 24 May 2022 - 2:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Islamofobi44
Forumi i përgjithshëm Islami12[Islamofob...
Wed 5 Nov 2014 - 21:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi i përgjithshëm Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24383 artikuj
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing
Members connected during last 24 hours : Admin
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Burim-Sherifi (43), raba (34)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur