islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
THESARI I RAMAZANIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
THESARI I RAMAZANIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
THESARI I RAMAZANIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
THESARI I RAMAZANIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
THESARI I RAMAZANIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
THESARI I RAMAZANIT EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
THESARI I RAMAZANIT EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
THESARI I RAMAZANIT EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
THESARI I RAMAZANIT EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
THESARI I RAMAZANIT EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
THESARI I RAMAZANIT EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
THESARI I RAMAZANIT EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
THESARI I RAMAZANIT Empty96%THESARI I RAMAZANIT Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
THESARI I RAMAZANIT Empty0%THESARI I RAMAZANIT Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
THESARI I RAMAZANIT Empty0%THESARI I RAMAZANIT Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
THESARI I RAMAZANIT Empty0%THESARI I RAMAZANIT Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
THESARI I RAMAZANIT Empty1%THESARI I RAMAZANIT Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
THESARI I RAMAZANIT Empty2%THESARI I RAMAZANIT Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

THESARI I RAMAZANIT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ligjeratat e Ramazanit

1015
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Video Lig...
Fri 3 Jul 2015 - 19:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ilahijet e Ramazanit

713
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Ilahijet ...
Fri 19 Jun 2015 - 3:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Temat e Rmazanit

157170
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Temat e R...
Wed 13 May 2020 - 6:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Poezit e Ramazanit

2229
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Poezi e R...
Tue 10 Jun 2014 - 12:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Duat e Ramazanit

2364
THESARI I RAMAZANIT Islami12Foto Duaja...
Wed 8 May 2019 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fotot e Ramazanit

816
THESARI I RAMAZANIT Islami12Foto Infor...
Sun 17 May 2020 - 6:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimet e Ramazanit

1631
THESARI I RAMAZANIT Islami12Mesazh uri...
Sun 5 May 2019 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ajetet e Ramazanit

412
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Ajetet e ...
Sun 21 Jun 2015 - 0:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hadithet e Ramazanit

2228
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Foto hadi...
Mon 13 Jul 2015 - 2:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje dhe përgjigje të Ramazanit

Këtu keni mundësi ti parashtroni pyetjet tuaja në lidhje me Ramazanin

810
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Pyetje dh...
Tue 1 Jul 2014 - 1:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Ligjerata të Ramazanit

Këtu mund të postoni video ligjerata të Ramazanit

1919
THESARI I RAMAZANIT Islami12Derset e R...
Fri 22 May 2020 - 6:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Spote dhe video projekte

Spotet e Ramazanit dokumentare dhe  projekte

1515
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Video spo...
Mon 30 Jun 2014 - 2:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ramazani nëpër Botë

1313
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Ramazani ...
Fri 3 Jul 2015 - 19:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimi i Bajramit

23
THESARI I RAMAZANIT Islami12Mesazh uri...
Fri 17 Jul 2015 - 8:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
THESARI I RAMAZANIT Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing (2)
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Asredin Krasniqi (35), Ramadan Bukoviku (52)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur