islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
ARKIVA EmptyYesterday at 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
ARKIVA EmptyYesterday at 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
ARKIVA EmptyYesterday at 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
ARKIVA EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
ARKIVA EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
ARKIVA EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
ARKIVA EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
ARKIVA EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
ARKIVA EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
ARKIVA EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
ARKIVA EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
ARKIVA EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
ARKIVA EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
ARKIVA EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
ARKIVA EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
ARKIVA EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
ARKIVA EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
ARKIVA EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
ARKIVA EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
ARKIVA EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
ARKIVA EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
ARKIVA EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
ARKIVA EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
ARKIVA EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
ARKIVA EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
ARKIVA EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
ARKIVA EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
ARKIVA EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
ARKIVA EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
ARKIVA EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
ARKIVA EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
ARKIVA EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
ARKIVA EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
ARKIVA EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
ARKIVA EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
ARKIVA EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
ARKIVA EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
ARKIVA EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
ARKIVA EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
ARKIVA EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
ARKIVA Empty96%ARKIVA Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
ARKIVA Empty0%ARKIVA Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
ARKIVA Empty0%ARKIVA Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
ARKIVA Empty0%ARKIVA Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
ARKIVA Empty1%ARKIVA Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
ARKIVA Empty2%ARKIVA Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24383 artikuj v 13531 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

ARKIVA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkiva00

2012

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

00
Asnjë mesazh i ri

Tregime islame

00
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

00
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

12
ARKIVA Allahm12Top 10 laj...
Wed 2 Jan 2013 - 11:22
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

151178
ARKIVA Islami11Muaz Ameti...
Thu 28 Feb 2013 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit

2011

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

401667
ARKIVA 227-23Kur massht...
Mon 14 Apr 2014 - 19:11
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime Islame

174353
ARKIVA Islami12[Tregim is...
Tue 28 Oct 2014 - 23:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

2832
ARKIVA 56-31TREGIM INT...
Sat 26 Nov 2011 - 21:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

108170
ARKIVA 1178-99Futbollist...
Sat 31 Dec 2011 - 14:28
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

669820
ARKIVA 1178-99Preshevë, ...
Thu 26 Jan 2012 - 11:35
Jasemina Shiko mesazhin e fundit

2010

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

385534
ARKIVA 56-31Me duhet n...
Wed 11 Sep 2013 - 17:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime islame

257382
ARKIVA Islami12Që të mos ...
Fri 15 Mar 2019 - 0:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe I slame

4576
ARKIVA 252-47NDJEKJA E ...
Fri 31 Dec 2010 - 13:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

158279
ARKIVA Divers_30Xhamia më ...
Sun 26 Dec 2010 - 20:36
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

94418
ARKIVA 518-56Shpërthen ...
Fri 22 Jul 2011 - 22:05
vildane Shiko mesazhin e fundit

2009

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

3535
ARKIVA Jj10Kremtimi i...
Thu 24 Dec 2009 - 9:55
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime Islame

3841
ARKIVA Islami12(Tregim Is...
Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

1111
ARKIVA Islami12FEJA ËSHTË...
Wed 16 Dec 2009 - 7:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

56
ARKIVA Jj10Deklarate ...
Tue 15 Dec 2009 - 22:02
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

33
ARKIVA Islami12Lajme Dito...
Sun 31 Mar 2019 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
ARKIVA Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24383 artikuj
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, Qwant
Members connected during last 24 hours : Admin
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Burim-Sherifi (43), raba (34)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur