islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Multimedia Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Multimedia Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Multimedia Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Multimedia Islame EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Multimedia Islame EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Multimedia Islame EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Multimedia Islame EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Multimedia Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Multimedia Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Multimedia Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Multimedia Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Multimedia Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Multimedia Islame EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Multimedia Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Multimedia Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Multimedia Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Multimedia Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Multimedia Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Multimedia Islame EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Multimedia Islame EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Multimedia Islame EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Multimedia Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Multimedia Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Multimedia Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Multimedia Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Multimedia Islame EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Multimedia Islame EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Multimedia Islame EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Multimedia Islame EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Multimedia Islame EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Multimedia Islame EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Multimedia Islame EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Multimedia Islame EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Multimedia Islame EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Multimedia Islame EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Multimedia Islame EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Multimedia Islame EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Multimedia Islame EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Multimedia Islame EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Multimedia Islame EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Multimedia Islame Empty96%Multimedia Islame Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Multimedia Islame Empty0%Multimedia Islame Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Multimedia Islame Empty0%Multimedia Islame Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Multimedia Islame Empty0%Multimedia Islame Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Multimedia Islame Empty1%Multimedia Islame Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Multimedia Islame Empty2%Multimedia Islame Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Multimedia Islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Media Islame

Këtu posht i ke nënforumet emediave islame
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
2029
Multimedia Islame Islami12(Video Kur...
Sun 24 Feb 2019 - 21:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tv-Islami-eshte-drit

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
22
Multimedia Islame Islami11RISI! RISI...
Sat 26 Jan 2013 - 15:55
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Islam

Këtu keni filma me përmbajtje Islame
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
38242
Multimedia Islame Islami12[solved]Fi...
Mon 6 Jun 2022 - 20:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma serik Islam

Këtu do të keni dhe do të mundeni të postoni filma serik Islam
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
39597
Multimedia Islame Islami12-----Risi-...
Sat 11 Jun 2022 - 2:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma të Shkurt Islam

1718
Multimedia Islame Islami12[Film i sh...
Tue 12 Aug 2014 - 13:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Ilahije

Video IlahijeKëtu postoni video ilahije nga Youtube dhe Dailymotion
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
370582
Multimedia Islame Islami12Ilahi e kë...
Thu 28 Feb 2019 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Audio Ilahie

Nënforume:Posto Ilahie të reja dhe të vjetra për shkarkim e dëgjim
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
66120
Multimedia Islame Islami12Ilahiet 20...
Fri 30 May 2014 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video ligjerata

Video Ligjerata nga Ligjerusit tonë.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
227406
Multimedia Islame 2943-66REALITETI ...
Tue 1 Apr 2014 - 17:19
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Audio Ligjerata

Audio ligjerata nga Ligjerusit tanë
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
3188
Multimedia Islame Islami12358-Ligjer...
Sun 22 May 2022 - 2:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Ligjerata nga youtue

Ketu postoni ligjeratat nga youtube ju lutem qemos krijohet tollovi.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
334506
Multimedia Islame Islami12HUTBE | Si...
Thu 28 Feb 2019 - 22:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Intervista

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
55102
Multimedia Islame Islami12Video skan...
Tue 1 Apr 2014 - 11:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Projekte

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
146236
Multimedia Islame Islami12Hudbe e xh...
Fri 22 Mar 2019 - 18:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Multimedia Islame Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing (2)
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Asredin Krasniqi (35), Ramadan Bukoviku (52)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur