islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
islamieshtedrit - 0 EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
islamieshtedrit - 0 EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
islamieshtedrit - 0 EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
islamieshtedrit - 0 EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
islamieshtedrit - 0 EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
islamieshtedrit - 0 EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
islamieshtedrit - 0 EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
islamieshtedrit - 0 EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
islamieshtedrit - 0 EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
islamieshtedrit - 0 EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
islamieshtedrit - 0 EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
islamieshtedrit - 0 EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
islamieshtedrit - 0 EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
islamieshtedrit - 0 EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
islamieshtedrit - 0 Empty96%islamieshtedrit - 0 Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
islamieshtedrit - 0 Empty0%islamieshtedrit - 0 Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
islamieshtedrit - 0 Empty0%islamieshtedrit - 0 Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
islamieshtedrit - 0 Empty0%islamieshtedrit - 0 Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
islamieshtedrit - 0 Empty1%islamieshtedrit - 0 Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
islamieshtedrit - 0 Empty2%islamieshtedrit - 0 Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin436
islamieshtedrit - 0 Islami12Sun 20 May 2012 - 10:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin404
islamieshtedrit - 0 Islami12Sat 12 May 2012 - 14:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin513
islamieshtedrit - 0 Islami12Wed 25 Apr 2012 - 21:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin420
islamieshtedrit - 0 1178-99Wed 18 Apr 2012 - 12:55
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi509
islamieshtedrit - 0 56-31Sun 15 Apr 2012 - 23:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin404
islamieshtedrit - 0 Islami12Sat 14 Apr 2012 - 10:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin453
islamieshtedrit - 0 Islami12Sat 14 Apr 2012 - 10:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin394
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 13 Apr 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin425
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 13 Apr 2012 - 20:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
...
 
0Albana...378
islamieshtedrit - 0 2285-18Thu 12 Apr 2012 - 19:33
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin757
islamieshtedrit - 0 Islami12Mon 9 Apr 2012 - 15:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin372
islamieshtedrit - 0 Islami12Mon 9 Apr 2012 - 11:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin406
islamieshtedrit - 0 Islami12Mon 9 Apr 2012 - 11:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi505
islamieshtedrit - 0 56-31Fri 6 Apr 2012 - 23:46
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin403
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 6 Apr 2012 - 17:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi438
islamieshtedrit - 0 Islami11Wed 4 Apr 2012 - 15:35
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi482
islamieshtedrit - 0 Islami11Wed 4 Apr 2012 - 15:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin430
islamieshtedrit - 0 Islami12Tue 3 Apr 2012 - 11:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin527
islamieshtedrit - 0 Islami12Sun 1 Apr 2012 - 20:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin442
islamieshtedrit - 0 Divers_30Sun 1 Apr 2012 - 15:21
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin549
islamieshtedrit - 0 Divers_30Sun 1 Apr 2012 - 14:55
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin398
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 30 Mar 2012 - 20:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin432
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 30 Mar 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin392
islamieshtedrit - 0 Islami11Thu 29 Mar 2012 - 22:02
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin376
islamieshtedrit - 0 Islami12Thu 29 Mar 2012 - 21:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 1Admin473
islamieshtedrit - 0 2285-18Wed 28 Mar 2012 - 20:08
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Admin466
islamieshtedrit - 0 Islami12Wed 28 Mar 2012 - 14:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin424
islamieshtedrit - 0 2285-18Tue 27 Mar 2012 - 15:45
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin436
islamieshtedrit - 0 Islami12Thu 22 Mar 2012 - 22:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin406
islamieshtedrit - 0 Islami12Mon 19 Mar 2012 - 8:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin422
islamieshtedrit - 0 Islami12Sat 17 Mar 2012 - 20:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli482
islamieshtedrit - 0 Islami11Mon 12 Mar 2012 - 16:17
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin361
islamieshtedrit - 0 1178-99Sun 11 Mar 2012 - 15:31
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin440
islamieshtedrit - 0 Islami12Thu 8 Mar 2012 - 10:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin425
islamieshtedrit - 0 Islami11Wed 7 Mar 2012 - 19:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
...?
 
1Albana...792
islamieshtedrit - 0 1178-99Mon 5 Mar 2012 - 12:16
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin477
islamieshtedrit - 0 Islami12Sun 4 Mar 2012 - 21:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin460
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 2 Mar 2012 - 9:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin415
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 2 Mar 2012 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi685
islamieshtedrit - 0 Islami11Wed 29 Feb 2012 - 22:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin403
islamieshtedrit - 0 Islami12Wed 29 Feb 2012 - 17:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin385
islamieshtedrit - 0 Islami12Tue 28 Feb 2012 - 10:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli435
islamieshtedrit - 0 Islami11Sun 26 Feb 2012 - 20:03
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin488
islamieshtedrit - 0 Islami12Sat 25 Feb 2012 - 10:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin412
islamieshtedrit - 0 Islami12Sat 25 Feb 2012 - 10:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin427
islamieshtedrit - 0 Islami12Fri 24 Feb 2012 - 10:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin394
islamieshtedrit - 0 Islami11Wed 22 Feb 2012 - 16:01
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin407
islamieshtedrit - 0 Islami12Sun 19 Feb 2012 - 15:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin489
islamieshtedrit - 0 1178-99Fri 17 Feb 2012 - 11:28
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi490
islamieshtedrit - 0 56-31Tue 14 Feb 2012 - 23:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Bots : Qwant, bing
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire