islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Programe të ndryshme EmptyToday at 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Programe të ndryshme EmptyToday at 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Programe të ndryshme EmptyYesterday at 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Programe të ndryshme EmptyYesterday at 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Programe të ndryshme EmptyYesterday at 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Programe të ndryshme EmptyYesterday at 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Programe të ndryshme EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Programe të ndryshme EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Programe të ndryshme EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Programe të ndryshme EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Programe të ndryshme EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Programe të ndryshme EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Programe të ndryshme EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Programe të ndryshme EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Programe të ndryshme EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Programe të ndryshme EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Programe të ndryshme EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Programe të ndryshme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Programe të ndryshme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Programe të ndryshme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Programe të ndryshme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Programe të ndryshme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Programe të ndryshme EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Programe të ndryshme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Programe të ndryshme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Programe të ndryshme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Programe të ndryshme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Programe të ndryshme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Programe të ndryshme EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Programe të ndryshme EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Programe të ndryshme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Programe të ndryshme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Programe të ndryshme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Programe të ndryshme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Programe të ndryshme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Programe të ndryshme EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Programe të ndryshme EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Programe të ndryshme EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Programe të ndryshme EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Programe të ndryshme EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
14 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 14 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Programe të ndryshme Empty96%Programe të ndryshme Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Programe të ndryshme Empty0%Programe të ndryshme Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Programe të ndryshme Empty0%Programe të ndryshme Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Programe të ndryshme Empty0%Programe të ndryshme Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Programe të ndryshme Empty1%Programe të ndryshme Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Programe të ndryshme Empty2%Programe të ndryshme Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat 
04052011

Programe Ezani ne - •-Makkah , •-Madina , •-Al-Aqsa , •-Egypt ..
 
nga Bona - Komentet: 0 - Shikime: 3370
04042011

Selamu alejkum.Programi megaupload manager eshte nje program per shkarkimin e te gjithave formateve te video filmave etjj.Ky program perdoret keshtu e merrni linkun e filmit edhe e qitni aty edhe pastaj e prekni ne anen e majt e shtypeni play dhe fillon te mbushet bile bile ky e rrit rrjetin kur don me marr najsen.Per qdo mos funksionim ose ndonje gje kontaktoni em mua .Ju faleminderit.

Ja ku eshte linku :http://rapidshare.com/files/455886109/megamanager.exe
 
nga valmir bllaca - Komentet: 2 - Shikime: 4602
01022011

Programi per kycjen live ne Tv-ën tonë më shumë vlen për hoxhallarët që do të tregojn ders në Tv.
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 2292
03012011

Emri i Fajllit: Nero 7 Premium Reloaded 7.5.7.0.zip
Përshkrimi: Nero 7 premium Program për të bë Cd-ja
Madhësia: 39.44 MB


SHKARKO KËTU
 
nga Admin - Komentet: 1 - Shikime: 2593
14112010

Programi shume i mire eshte e instalon dhe eleshon nalt webkamin tek programi dhe kur ta shofehs vetin ateher e shtyp butonine kuq record dhe e incizon  pastaj nalt tek programi e ke recording dhe eke mvideon ku e ka cu pasi ta ndlaish stop.Merni kete program dhe incizoni video ligjerata ilahije  fjalime vet dhe mudneni me na dergu neve ne email me i evndos ketu ose me i upladu vet ne servera.
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 2815
29102010

Programe të ndryshme T14
Program për me convertu gjitha formatet e videove në gjitha formatet shumë i lehtë për tu përdor.
 
nga Admin - Komentet: 4 - Shikime: 2370
28102010

Fotoja e Programit:


Programe të ndryshme Images17

Programi është shumë i lehtë për përdorim vetëm me i pa minutazhat mirë në video dhe me i ndreq në program dhe tek cdo njëra me vendos titratin per me shtu subtitle e ke tek edit dhe insert subtitle e ne fund kur ta mbaroni videon komplet e ke save as dhe e zgjedh ma mire ehste me ebe .subrip dhe pastaj me totalconverterin kur ekonverotn videon ja vendos subtitlin tek add subtitle.
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 3499
28102010

Program shumë i mirë për me e bë vindows ex orginal kush e ka xp për çdo her duhet ta shtypni Add Licence To Your Windowsnga dy her para shkarkimit të diçkaje apo para se me bë update dhe e njef si me qen orginal windwos xp.
 
nga Admin - Komentet: 5 - Shikime: 2399
24102010

Programe të ndryshme Db-ful10

Si punohet:


  1. 1.Në katrorin e parë vendos titullin.
  2. Në katrorin edytë e vendos autorin
  3. Nën butonin Reset e zgjehd ku do ta dërgoni incizimin
  4. Selekton mp3 dhe formatin sa e don 128 apo me pak.
  5. Ne te djtaht e selekton auto master dhe me nalt e zgjedh se nga mikrofoni apo kompjuteri incizon nese nga mikrofonis elkton mikrofon nese nga stereo mix selekton stereo mix dhe ne te majt...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 3279
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Administrator, Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire