islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Filma Islam EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Filma Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Filma Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Filma Islam EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Filma Islam EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Filma Islam EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filma Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filma Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Filma Islam EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Filma Islam EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Filma Islam EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Filma Islam EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Filma Islam EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Filma Islam EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filma Islam EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filma Islam EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Filma Islam EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Filma Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Filma Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Filma Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Filma Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Filma Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Filma Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Filma Islam EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Filma Islam EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Filma Islam Empty96%Filma Islam Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Filma Islam Empty0%Filma Islam Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Filma Islam Empty0%Filma Islam Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Filma Islam Empty0%Filma Islam Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Filma Islam Empty1%Filma Islam Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Filma Islam Empty2%Filma Islam Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 9Admin2547
Filma Islam Islami12Tue 21 Apr 2015 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin807
Filma Islam Islami12Tue 18 Feb 2014 - 16:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1796
avatarTue 31 Dec 2013 - 17:13
haxhixhaxhi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 5Admin1855
avatarMon 23 Dec 2013 - 22:59
nur-adi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1013
Filma Islam Islami12Tue 24 Sep 2013 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Shemsi1958
avatarMon 4 Mar 2013 - 8:11
eoudrierclau Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1616
Filma Islam Islami12Sun 13 Jan 2013 - 16:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin900
Filma Islam Islami12Tue 22 May 2012 - 20:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1904
Filma Islam 1178-99Wed 18 Apr 2012 - 12:59
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Admin812
Filma Islam Islami11Sun 15 Apr 2012 - 23:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1573
Filma Islam Islami12Mon 20 Feb 2012 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 14Mr.Uzeir-Ibrahimi2705
avatarThu 8 Sep 2011 - 17:07
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nje prodhim nga Kompania filmike Audio - Vizuale, Olive Entertainment dhe Kompania filmike Audio Vizuale AA - Tirane. Me pjesmarrjen e mbi 36 aktoreve me ne ze nga Kosova dhe Shqiperia. Me pjesmarrjen e mbi 50 profesionisteve te stafit tekniko artistik Nj
 
3Admin853
Filma Islam Islami12Wed 27 Jul 2011 - 17:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 25Admin3532
Filma Islam Islami12Tue 7 Feb 2012 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin699
Filma Islam Islami12Mon 17 Feb 2014 - 16:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin801
Filma Islam Islami12Tue 17 Dec 2013 - 21:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1641
Filma Islam Islami12Sun 13 Oct 2013 - 22:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1012
Filma Islam Islami12Fri 21 Jun 2013 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
https://www.youtube.com/watch?v=1fBRsvCR-Tw
 
1seadi733
Filma Islam Islami12Tue 4 Jun 2013 - 0:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 18Admin1218
Filma Islam Islami12Sun 2 Jun 2013 - 23:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1172
Filma Islam Islami12Sun 6 Jan 2013 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 28Admin3475
Filma Islam Islami12Mon 17 Dec 2012 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin815
Filma Islam Islami12Sun 9 Sep 2012 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admine-Meli926
Filma Islam Islami12Tue 3 Jul 2012 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8Admin3862
Filma Islam Islami12Sat 12 May 2012 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1artani_82704
Filma Islam Islami12Fri 6 Jan 2012 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa791
Filma Islam 161-29Mon 21 Nov 2011 - 9:49
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 19Admin1439
Filma Islam 150x157166kb-1Wed 21 Sep 2011 - 23:33
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Dashuria per Allahun dhe te Derguarin e Tij
 
5aksa907
Filma Islam Islami11Thu 8 Sep 2011 - 0:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin913
Filma Islam Islami12Thu 4 Aug 2011 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca1214
avatarThu 21 Jul 2011 - 8:49
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona752
Filma Islam 227-23Sat 12 Mar 2011 - 22:19
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin2148
Filma Islam Islami12Fri 21 Jan 2011 - 15:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi920
Filma Islam Islami10Wed 12 Jan 2011 - 21:16
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin983
avatarSun 1 Aug 2010 - 19:56
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Film islam me titrat boshnajkisht
 
4Admin849
Filma Islam Islami12Fri 7 May 2010 - 9:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin815
Filma Islam Islami12Sat 16 Jan 2010 - 11:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire