islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Temat e Rmazanit EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Temat e Rmazanit EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Temat e Rmazanit EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Temat e Rmazanit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Temat e Rmazanit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Temat e Rmazanit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Temat e Rmazanit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Temat e Rmazanit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Temat e Rmazanit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Temat e Rmazanit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Temat e Rmazanit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Temat e Rmazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Temat e Rmazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Temat e Rmazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Temat e Rmazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Temat e Rmazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Temat e Rmazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Temat e Rmazanit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Temat e Rmazanit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Temat e Rmazanit Empty96%Temat e Rmazanit Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Temat e Rmazanit Empty0%Temat e Rmazanit Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Temat e Rmazanit Empty0%Temat e Rmazanit Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Temat e Rmazanit Empty0%Temat e Rmazanit Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Temat e Rmazanit Empty1%Temat e Rmazanit Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Temat e Rmazanit Empty2%Temat e Rmazanit Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1448
Temat e Rmazanit Islami12Wed 13 May 2020 - 6:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin736
Temat e Rmazanit 3502-66Sat 9 May 2020 - 8:52
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin624
Temat e Rmazanit Islami12Thu 23 Apr 2020 - 16:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin702
Temat e Rmazanit Islami12Tue 7 May 2019 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin694
Temat e Rmazanit Islami12Tue 7 May 2019 - 20:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin655
Temat e Rmazanit Islami12Tue 7 May 2019 - 4:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin650
Temat e Rmazanit Islami12Tue 7 May 2019 - 4:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1378
Temat e Rmazanit Islami12Sun 5 May 2019 - 12:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin1237
Temat e Rmazanit Islami12Sun 5 Jun 2016 - 20:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1034
Temat e Rmazanit Islami12Sun 12 Jul 2015 - 20:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1010
Temat e Rmazanit Islami12Sun 12 Jul 2015 - 20:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin854
Temat e Rmazanit Islami12Sun 12 Jul 2015 - 20:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin825
Temat e Rmazanit Islami12Fri 10 Jul 2015 - 1:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin848
Temat e Rmazanit Islami12Thu 2 Jul 2015 - 1:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin746
Temat e Rmazanit Islami12Thu 2 Jul 2015 - 0:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin782
Temat e Rmazanit Islami12Tue 30 Jun 2015 - 19:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin797
Temat e Rmazanit Islami12Tue 30 Jun 2015 - 19:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin810
Temat e Rmazanit Islami12Tue 30 Jun 2015 - 19:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin786
Temat e Rmazanit Islami12Mon 29 Jun 2015 - 1:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin819
Temat e Rmazanit Islami12Mon 29 Jun 2015 - 1:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin729
Temat e Rmazanit Islami12Mon 29 Jun 2015 - 1:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin782
Temat e Rmazanit Islami12Mon 29 Jun 2015 - 1:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin846
Temat e Rmazanit Islami12Wed 24 Jun 2015 - 2:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin774
Temat e Rmazanit Islami12Tue 23 Jun 2015 - 18:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin811
Temat e Rmazanit Islami12Tue 23 Jun 2015 - 18:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin823
Temat e Rmazanit Islami12Tue 23 Jun 2015 - 18:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin785
Temat e Rmazanit Islami12Mon 22 Jun 2015 - 3:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin795
Temat e Rmazanit Islami12Fri 19 Jun 2015 - 19:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin861
Temat e Rmazanit Islami12Fri 19 Jun 2015 - 2:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi738
Temat e Rmazanit 56-31Thu 18 Jun 2015 - 15:18
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin984
Temat e Rmazanit Islami12Sat 2 Aug 2014 - 17:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1047
Temat e Rmazanit Islami12Wed 23 Jul 2014 - 18:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1111
Temat e Rmazanit Divers_30Sun 13 Jul 2014 - 3:53
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1028
Temat e Rmazanit Divers_30Sun 13 Jul 2014 - 3:46
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1094
Temat e Rmazanit Islami12Thu 10 Jul 2014 - 1:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1001
Temat e Rmazanit Islami12Thu 10 Jul 2014 - 1:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1024
Temat e Rmazanit Islami12Thu 10 Jul 2014 - 1:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin979
Temat e Rmazanit Islami12Wed 9 Jul 2014 - 18:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin868
Temat e Rmazanit Islami12Tue 8 Jul 2014 - 6:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin959
Temat e Rmazanit Islami12Tue 8 Jul 2014 - 6:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin954
Temat e Rmazanit Islami12Tue 8 Jul 2014 - 6:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1019
Temat e Rmazanit Islami12Fri 4 Jul 2014 - 1:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin986
Temat e Rmazanit Islami12Fri 4 Jul 2014 - 1:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin931
Temat e Rmazanit Islami12Sat 28 Jun 2014 - 15:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1153
Temat e Rmazanit 2943-66Tue 24 Jun 2014 - 14:18
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1029
Temat e Rmazanit 2943-66Mon 23 Jun 2014 - 22:29
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1165
Temat e Rmazanit Islami12Wed 11 Jun 2014 - 1:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1247
Temat e Rmazanit Islami12Wed 7 Aug 2013 - 18:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1040
Temat e Rmazanit Islami12Wed 7 Aug 2013 - 18:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1143
Temat e Rmazanit Islami12Tue 6 Aug 2013 - 17:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire