islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Temat e Rmazanit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Temat e Rmazanit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Temat e Rmazanit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Temat e Rmazanit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Temat e Rmazanit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Temat e Rmazanit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Temat e Rmazanit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Temat e Rmazanit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Temat e Rmazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Temat e Rmazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Temat e Rmazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Temat e Rmazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Temat e Rmazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Temat e Rmazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Temat e Rmazanit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Temat e Rmazanit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Temat e Rmazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Temat e Rmazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Temat e Rmazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Temat e Rmazanit Empty20%Temat e Rmazanit Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Temat e Rmazanit Empty37%Temat e Rmazanit Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin775
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 16 Aug 2012 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi805
Temat e Rmazanit Islami11prej Thu 16 Aug 2012 - 4:48
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi893
Temat e Rmazanit Islami11prej Thu 16 Aug 2012 - 1:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin955
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 13 Aug 2012 - 21:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli746
Temat e Rmazanit Islami11prej Thu 9 Aug 2012 - 20:44
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1030
avatarprej Tue 7 Aug 2012 - 1:30
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi924
Temat e Rmazanit Islami11prej Sat 4 Aug 2012 - 13:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
R A M A Z A N I
 
0urtesia966
avatarprej Sat 4 Aug 2012 - 4:41
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin863
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 25 Jul 2012 - 13:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...863
Temat e Rmazanit 2285-18prej Tue 24 Jul 2012 - 18:14
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin860
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 24 Jul 2012 - 14:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin845
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 24 Jul 2012 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin771
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin760
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 15:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin795
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 15:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin804
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin684
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin800
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1056
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin683
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 0:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin839
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 0:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1463
avatarprej Sun 22 Jul 2012 - 4:22
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin759
avatarprej Sun 22 Jul 2012 - 4:07
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin711
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi803
Temat e Rmazanit Islami11prej Sat 21 Jul 2012 - 17:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1050
Temat e Rmazanit Islami11prej Fri 20 Jul 2012 - 20:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin882
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 16:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin726
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin810
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 15:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin723
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1260
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi922
Temat e Rmazanit Islami11prej Fri 20 Jul 2012 - 0:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1081
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin736
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin743
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin731
Temat e Rmazanit 2285-18prej Thu 19 Jul 2012 - 16:53
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi800
Temat e Rmazanit 2285-18prej Thu 19 Jul 2012 - 16:46
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1163
avatarprej Thu 19 Jul 2012 - 15:49
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin716
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin733
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin789
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin771
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin811
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 18 Jul 2012 - 13:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin709
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 18 Jul 2012 - 13:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin767
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 18 Jul 2012 - 13:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin896
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 16 Jul 2012 - 17:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1168
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 16 Jul 2012 - 17:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...720
Temat e Rmazanit 2285-18prej Mon 16 Jul 2012 - 10:56
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin802
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 15 Jul 2012 - 12:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin782
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 15 Jul 2012 - 11:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Posto temë të reKërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire