islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Temat e Rmazanit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Temat e Rmazanit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Temat e Rmazanit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Temat e Rmazanit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Temat e Rmazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Temat e Rmazanit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Temat e Rmazanit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Temat e Rmazanit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Temat e Rmazanit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Temat e Rmazanit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Temat e Rmazanit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Temat e Rmazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Temat e Rmazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Temat e Rmazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Temat e Rmazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Temat e Rmazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Temat e Rmazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Temat e Rmazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Temat e Rmazanit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Temat e Rmazanit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Temat e Rmazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Temat e Rmazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Temat e Rmazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Temat e Rmazanit Empty20%Temat e Rmazanit Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Temat e Rmazanit Empty7%Temat e Rmazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Temat e Rmazanit Empty37%Temat e Rmazanit Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1097
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 6 Aug 2013 - 17:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin991
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 3 Aug 2013 - 19:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1004
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 3 Aug 2013 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin934
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 28 Jul 2013 - 14:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin972
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 28 Jul 2013 - 14:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin875
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 28 Jul 2013 - 14:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin830
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 26 Jul 2013 - 18:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin808
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 25 Jul 2013 - 18:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin740
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 25 Jul 2013 - 18:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin666
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 24 Jul 2013 - 19:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin628
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 20:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin674
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 20:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin709
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 21 Jul 2013 - 16:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin669
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 20 Jul 2013 - 20:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin557
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 20 Jul 2013 - 1:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin759
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 19 Jul 2013 - 0:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin683
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 18 Jul 2013 - 23:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin624
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 18 Jul 2013 - 23:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin681
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 17 Jul 2013 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin667
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 17 Jul 2013 - 20:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin676
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 17 Jul 2013 - 20:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin728
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 15 Jul 2013 - 19:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin739
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 14 Jul 2013 - 16:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin760
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 14 Jul 2013 - 16:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin657
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 17:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin672
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin695
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin670
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin604
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 12 Jul 2013 - 20:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin700
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 12 Jul 2013 - 19:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin629
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 12 Jul 2013 - 19:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin567
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 19:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin556
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 19:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2532
Temat e Rmazanit 56-31prej Wed 10 Jul 2013 - 15:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi581
Temat e Rmazanit 56-31prej Wed 10 Jul 2013 - 15:50
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin581
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 9 Jul 2013 - 16:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi630
Temat e Rmazanit 56-31prej Tue 9 Jul 2013 - 15:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin649
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 9 Jul 2013 - 14:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta640
Temat e Rmazanit 2943-66prej Mon 8 Jul 2013 - 13:00
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin663
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 18:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin854
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 18:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin631
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 18:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin908
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 4 Jul 2013 - 11:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta667
Temat e Rmazanit 2943-66prej Wed 3 Jul 2013 - 21:24
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin705
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 29 Jun 2013 - 20:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1600
Temat e Rmazanit 2822-19prej Sun 14 Oct 2012 - 19:59
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin877
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 25 Aug 2012 - 19:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin976
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 23 Aug 2012 - 10:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1156
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 18 Aug 2012 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin888
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 18 Aug 2012 - 19:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Posto temë të reKërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire