islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Poezit e Ramazanit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Poezit e Ramazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Poezit e Ramazanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Poezit e Ramazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Poezit e Ramazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Poezit e Ramazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Poezit e Ramazanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Poezit e Ramazanit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Poezit e Ramazanit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Poezit e Ramazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Poezit e Ramazanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Poezit e Ramazanit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Poezit e Ramazanit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Poezit e Ramazanit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Poezit e Ramazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Poezit e Ramazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Poezit e Ramazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Poezit e Ramazanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Poezit e Ramazanit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Poezit e Ramazanit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Poezit e Ramazanit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Poezit e Ramazanit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Poezit e Ramazanit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Poezit e Ramazanit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Poezit e Ramazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Poezit e Ramazanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Poezit e Ramazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Poezit e Ramazanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Poezit e Ramazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Poezit e Ramazanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Poezit e Ramazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Poezit e Ramazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Poezit e Ramazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Poezit e Ramazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Poezit e Ramazanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Poezit e Ramazanit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Poezit e Ramazanit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Poezit e Ramazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Poezit e Ramazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Poezit e Ramazanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Poezit e Ramazanit Empty20%Poezit e Ramazanit Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Poezit e Ramazanit Empty7%Poezit e Ramazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Poezit e Ramazanit Empty7%Poezit e Ramazanit Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Poezit e Ramazanit Empty7%Poezit e Ramazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Poezit e Ramazanit Empty7%Poezit e Ramazanit Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Poezit e Ramazanit Empty7%Poezit e Ramazanit Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Poezit e Ramazanit Empty7%Poezit e Ramazanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Poezit e Ramazanit Empty37%Poezit e Ramazanit Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2045
Poezit e Ramazanit Islami12prej Tue 10 Jun 2014 - 12:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Admin1356
Poezit e Ramazanit Islami12prej Tue 10 Jun 2014 - 12:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1729
Poezit e Ramazanit 56-31prej Wed 3 Jul 2013 - 19:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1106
Poezit e Ramazanit 2943-66prej Tue 2 Jul 2013 - 13:22
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1564
Poezit e Ramazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1370
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1292
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1172
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1112
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
kombinuar
 
0urtesia1681
avatarprej Thu 19 Jul 2012 - 19:34
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2679
Poezit e Ramazanit Islami11prej Mon 2 Jul 2012 - 0:40
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Bona1910
Poezit e Ramazanit 227-23prej Mon 6 Sep 2010 - 15:44
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona9031
Poezit e Ramazanit 227-23prej Sun 29 Aug 2010 - 17:03
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
MUAJI I BEKUAR
 
0REJHANA-ENSAR1157
Poezit e Ramazanit 1-11prej Sat 28 Aug 2010 - 16:20
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1191
Poezit e Ramazanit 252-47prej Sun 15 Aug 2010 - 1:28
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1117
Poezit e Ramazanit 1-11prej Fri 13 Aug 2010 - 1:05
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1090
Poezit e Ramazanit 1-11prej Fri 13 Aug 2010 - 1:01
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1228
Poezit e Ramazanit 252-47prej Wed 11 Aug 2010 - 16:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1127
Poezit e Ramazanit Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 6:48
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1152
Poezit e Ramazanit Jj10prej Sat 31 Jul 2010 - 14:03
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1165
Poezit e Ramazanit 1-11prej Thu 22 Jul 2010 - 11:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1107
Poezit e Ramazanit Jj10prej Thu 22 Apr 2010 - 19:34
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Posto temë të reKërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire