islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Duat e Ramazanit EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Duat e Ramazanit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Duat e Ramazanit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Duat e Ramazanit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Duat e Ramazanit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Duat e Ramazanit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Duat e Ramazanit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Duat e Ramazanit EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Duat e Ramazanit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Duat e Ramazanit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Duat e Ramazanit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Duat e Ramazanit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Duat e Ramazanit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Duat e Ramazanit EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Duat e Ramazanit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Duat e Ramazanit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Duat e Ramazanit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Duat e Ramazanit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Duat e Ramazanit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Duat e Ramazanit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Duat e Ramazanit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Duat e Ramazanit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Duat e Ramazanit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Duat e Ramazanit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Duat e Ramazanit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Duat e Ramazanit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Duat e Ramazanit EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Duat e Ramazanit EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Duat e Ramazanit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Duat e Ramazanit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Duat e Ramazanit EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Duat e Ramazanit EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Duat e Ramazanit EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Duat e Ramazanit EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Duat e Ramazanit EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Duat e Ramazanit EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Duat e Ramazanit EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Duat e Ramazanit EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Duat e Ramazanit EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Duat e Ramazanit EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Duat e Ramazanit Empty96%Duat e Ramazanit Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Duat e Ramazanit Empty0%Duat e Ramazanit Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Duat e Ramazanit Empty0%Duat e Ramazanit Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Duat e Ramazanit Empty0%Duat e Ramazanit Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Duat e Ramazanit Empty1%Duat e Ramazanit Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Duat e Ramazanit Empty2%Duat e Ramazanit Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2403
Duat e Ramazanit Islami12Wed 8 May 2019 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1463
Duat e Ramazanit Islami12Fri 17 Jul 2015 - 9:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1608
Duat e Ramazanit Islami12Tue 14 Jul 2015 - 4:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1247
Duat e Ramazanit Islami12Mon 13 Jul 2015 - 2:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin968
Duat e Ramazanit Islami12Sun 28 Jun 2015 - 2:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1334
Duat e Ramazanit Islami12Fri 26 Jun 2015 - 2:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1404
Duat e Ramazanit Islami12Thu 25 Jun 2015 - 2:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1255
Duat e Ramazanit Islami12Wed 24 Jun 2015 - 3:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1409
Duat e Ramazanit Islami12Tue 23 Jun 2015 - 17:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1418
Duat e Ramazanit Islami12Mon 22 Jun 2015 - 2:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1267
Duat e Ramazanit Islami12Sun 21 Jun 2015 - 0:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1717
Duat e Ramazanit 2943-66Sat 28 Jun 2014 - 21:26
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1603
Duat e Ramazanit Islami12Sun 28 Jul 2013 - 14:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1295
Duat e Ramazanit Islami12Thu 25 Jul 2013 - 17:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1305
Duat e Ramazanit Islami12Wed 24 Jul 2013 - 19:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1201
Duat e Ramazanit Islami12Tue 23 Jul 2013 - 18:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1130
Duat e Ramazanit Islami12Mon 22 Jul 2013 - 17:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1151
Duat e Ramazanit Islami12Sun 21 Jul 2013 - 20:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1184
Duat e Ramazanit Islami12Sat 20 Jul 2013 - 19:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1351
Duat e Ramazanit Islami12Wed 10 Jul 2013 - 18:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1321
Duat e Ramazanit Islami12Tue 9 Jul 2013 - 19:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 33Admin3708
Duat e Ramazanit Islami12Sun 7 Jul 2013 - 18:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1861
Duat e Ramazanit Islami12Wed 15 Aug 2012 - 20:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire