islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Gruaja dhe familja në Islam EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Gruaja dhe familja në Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Gruaja dhe familja në Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Gruaja dhe familja në Islam EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Gruaja dhe familja në Islam EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Gruaja dhe familja në Islam EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Gruaja dhe familja në Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Gruaja dhe familja në Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Gruaja dhe familja në Islam EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Gruaja dhe familja në Islam EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Gruaja dhe familja në Islam EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Gruaja dhe familja në Islam EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Gruaja dhe familja në Islam EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Gruaja dhe familja në Islam EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Gruaja dhe familja në Islam EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Gruaja dhe familja në Islam EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Gruaja dhe familja në Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Gruaja dhe familja në Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Gruaja dhe familja në Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Gruaja dhe familja në Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Gruaja dhe familja në Islam EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Gruaja dhe familja në Islam EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Gruaja dhe familja në Islam Empty96%Gruaja dhe familja në Islam Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Gruaja dhe familja në Islam Empty0%Gruaja dhe familja në Islam Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Gruaja dhe familja në Islam Empty0%Gruaja dhe familja në Islam Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Gruaja dhe familja në Islam Empty0%Gruaja dhe familja në Islam Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Gruaja dhe familja në Islam Empty1%Gruaja dhe familja në Islam Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Gruaja dhe familja në Islam Empty2%Gruaja dhe familja në Islam Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1883
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Sun 24 Mar 2019 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin900
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Mon 11 Mar 2019 - 21:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin830
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Sat 9 Mar 2019 - 22:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin926
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Mon 4 Mar 2019 - 15:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1460
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Fri 20 Feb 2015 - 21:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta863
Gruaja dhe familja në Islam 2943-66Mon 27 Oct 2014 - 21:50
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1186
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Mon 24 Feb 2014 - 21:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1013
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Thu 20 Feb 2014 - 17:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1177
Gruaja dhe familja në Islam Islami11Wed 13 Nov 2013 - 10:54
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Sister In ISLAM1121
avatarWed 30 Oct 2013 - 16:29
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM1004
avatarWed 30 Oct 2013 - 16:25
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM1065
avatarWed 30 Oct 2013 - 16:22
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1439
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Sat 26 Oct 2013 - 15:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1079
Gruaja dhe familja në Islam 2943-66Wed 23 Oct 2013 - 18:23
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor3320
Gruaja dhe familja në Islam 227-23Tue 22 Oct 2013 - 16:10
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1383
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Fri 11 Jan 2013 - 9:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma3183
Gruaja dhe familja në Islam 2822-19Mon 29 Oct 2012 - 19:45
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1198
Gruaja dhe familja në Islam 2822-19Wed 17 Oct 2012 - 19:21
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1100
Gruaja dhe familja në Islam 2822-19Wed 17 Oct 2012 - 18:51
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Ummu Essma1148
Gruaja dhe familja në Islam 2822-19Tue 16 Oct 2012 - 18:33
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1520
Gruaja dhe familja në Islam 2822-19Tue 16 Oct 2012 - 18:23
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1151
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Mon 8 Oct 2012 - 15:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Mr.Uzeir-Ibrahimi1579
Gruaja dhe familja në Islam 2285-18Fri 27 Jul 2012 - 11:51
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1123
Gruaja dhe familja në Islam Divers_74Thu 14 Jun 2012 - 18:54
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1418
Gruaja dhe familja në Islam 56-31Tue 22 May 2012 - 16:40
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Jasemina1185
Gruaja dhe familja në Islam 1178-99Wed 18 Apr 2012 - 13:24
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi2071
Gruaja dhe familja në Islam Islami11Mon 2 Apr 2012 - 21:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Albana...1558
Gruaja dhe familja në Islam 2285-18Thu 15 Mar 2012 - 16:18
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3411
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Sun 11 Mar 2012 - 17:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1273
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Mon 27 Feb 2012 - 0:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Mr.Uzeir-Ibrahimi1475
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Wed 8 Feb 2012 - 20:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1380
Gruaja dhe familja në Islam Islami11Wed 8 Feb 2012 - 14:31
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina1372
Gruaja dhe familja në Islam 1178-99Thu 26 Jan 2012 - 11:21
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një darkë e ngrënë me familjen i gëzon më shumë të rinjtë dhe mundëson zhvillimin e tyre të shëndetshëm
 
0Admin1471
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Sat 10 Dec 2011 - 19:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1480
Gruaja dhe familja në Islam Divers_74Thu 8 Dec 2011 - 11:31
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1838
Gruaja dhe familja në Islam 1178-99Mon 28 Nov 2011 - 20:34
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admine-Meli1634
Gruaja dhe familja në Islam Islami11Sun 27 Nov 2011 - 1:07
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admine-Meli1605
Gruaja dhe familja në Islam 1178-99Fri 11 Nov 2011 - 15:18
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1564
Gruaja dhe familja në Islam Islami11Thu 10 Nov 2011 - 22:52
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admine-Meli1895
Gruaja dhe familja në Islam Islami11Thu 10 Nov 2011 - 22:24
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1681
Gruaja dhe familja në Islam Divers_74Wed 2 Nov 2011 - 10:19
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Ummu Amar1102
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Sat 29 Oct 2011 - 10:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Përgatiti : Rashit Zylfiu
 
1Jasemina1775
Gruaja dhe familja në Islam Allahm12Sun 2 Oct 2011 - 14:27
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa3138
Gruaja dhe familja në Islam 161-29Tue 27 Sep 2011 - 11:53
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1711
Gruaja dhe familja në Islam Islami11Tue 27 Sep 2011 - 9:54
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1705
Gruaja dhe familja në Islam 227-23Mon 19 Sep 2011 - 13:29
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1539
Gruaja dhe familja në Islam Allahm10Tue 13 Sep 2011 - 22:19
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1619
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Fri 9 Sep 2011 - 11:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1570
Gruaja dhe familja në Islam Allahm10Mon 5 Sep 2011 - 17:39
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1754
Gruaja dhe familja në Islam Islami12Sat 20 Aug 2011 - 18:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire