islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video Projekte EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video Projekte EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video Projekte EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Projekte EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Projekte EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Projekte EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Projekte EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Projekte EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Projekte EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Projekte EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Projekte EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Projekte EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Projekte EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Projekte EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Projekte EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Projekte EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Projekte EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Projekte EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Projekte EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Projekte EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Projekte EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Projekte EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Projekte EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Projekte EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Projekte EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video Projekte Empty96%Video Projekte Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video Projekte Empty0%Video Projekte Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video Projekte Empty0%Video Projekte Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video Projekte Empty0%Video Projekte Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video Projekte Empty1%Video Projekte Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video Projekte Empty2%Video Projekte Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1063
Video Projekte Islami12Fri 22 Mar 2019 - 18:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin617
Video Projekte Islami12Fri 22 Mar 2019 - 17:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin303
Video Projekte Islami12Sun 24 Feb 2019 - 21:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin307
Video Projekte Islami12Tue 30 Sep 2014 - 21:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi290
Video Projekte Islami11Wed 4 Jun 2014 - 22:19
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta299
Video Projekte 2943-66Tue 4 Feb 2014 - 2:42
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi334
Video Projekte Islami11Wed 11 Dec 2013 - 12:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi308
Video Projekte Islami11Fri 27 Sep 2013 - 14:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi322
Video Projekte Islami11Wed 7 Aug 2013 - 15:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin328
Video Projekte Islami12Sun 7 Jul 2013 - 20:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin345
Video Projekte Islami11Tue 21 May 2013 - 23:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin326
Video Projekte Islami12Mon 20 May 2013 - 18:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin332
Video Projekte Islami12Mon 13 May 2013 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi316
Video Projekte Islami11Wed 8 May 2013 - 0:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi430
Video Projekte Islami11Sun 28 Apr 2013 - 11:18
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin353
Video Projekte Islami12Sat 27 Apr 2013 - 17:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin346
Video Projekte Islami12Sat 27 Apr 2013 - 17:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin312
Video Projekte Islami12Mon 22 Apr 2013 - 15:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi343
Video Projekte Islami11Fri 19 Apr 2013 - 11:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin304
Video Projekte Islami12Tue 26 Mar 2013 - 0:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi349
Video Projekte Islami11Thu 21 Feb 2013 - 15:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi324
Video Projekte Islami11Mon 18 Feb 2013 - 13:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi315
Video Projekte Islami11Thu 24 Jan 2013 - 20:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin323
Video Projekte Islami12Wed 2 Jan 2013 - 11:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin352
Video Projekte Allahm12Sun 30 Dec 2012 - 23:13
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin345
Video Projekte Islami12Sun 30 Dec 2012 - 11:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi355
Video Projekte Islami11Tue 25 Dec 2012 - 13:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi345
Video Projekte Islami11Sat 22 Dec 2012 - 9:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin341
Video Projekte Islami12Mon 17 Dec 2012 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin330
Video Projekte Islami12Sat 15 Dec 2012 - 9:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin323
Video Projekte Islami12Sat 8 Dec 2012 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin328
Video Projekte Islami12Wed 5 Dec 2012 - 21:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin286
Video Projekte Islami12Fri 30 Nov 2012 - 8:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin397
Video Projekte Islami12Tue 27 Nov 2012 - 20:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi360
Video Projekte Islami11Sat 17 Nov 2012 - 17:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi357
Video Projekte Islami11Mon 12 Nov 2012 - 18:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin317
Video Projekte Islami12Wed 10 Oct 2012 - 10:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin313
Video Projekte Islami12Fri 5 Oct 2012 - 16:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi334
Video Projekte Islami11Mon 1 Oct 2012 - 12:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin331
Video Projekte Islami12Sun 30 Sep 2012 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin323
Video Projekte Islami12Sun 30 Sep 2012 - 12:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin336
Video Projekte Islami12Wed 25 Jul 2012 - 14:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi365
Video Projekte Islami11Tue 29 May 2012 - 11:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin339
Video Projekte Islami12Thu 24 May 2012 - 21:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi350
Video Projekte Islami11Thu 24 May 2012 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi336
Video Projekte Islami11Sun 20 May 2012 - 12:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi395
Video Projekte Islami11Tue 8 May 2012 - 15:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi364
Video Projekte Islami11Fri 27 Apr 2012 - 9:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi419
Video Projekte 1178-99Wed 18 Apr 2012 - 12:48
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi360
Video Projekte 1178-99Wed 18 Apr 2012 - 12:45
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire