islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Këshilla motrës muslimane EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Këshilla motrës muslimane EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Këshilla motrës muslimane EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Këshilla motrës muslimane EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Këshilla motrës muslimane EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Këshilla motrës muslimane EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Këshilla motrës muslimane EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Këshilla motrës muslimane EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Këshilla motrës muslimane Empty20%Këshilla motrës muslimane Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Këshilla motrës muslimane Empty7%Këshilla motrës muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Këshilla motrës muslimane Empty7%Këshilla motrës muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Këshilla motrës muslimane Empty7%Këshilla motrës muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Këshilla motrës muslimane Empty7%Këshilla motrës muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Këshilla motrës muslimane Empty7%Këshilla motrës muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Këshilla motrës muslimane Empty7%Këshilla motrës muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Këshilla motrës muslimane Empty37%Këshilla motrës muslimane Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1770
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Fri 21 Feb 2014 - 22:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1143
Këshilla motrës muslimane 2943-66prej Mon 4 Nov 2013 - 23:04
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM977
avatarprej Fri 25 Oct 2013 - 17:51
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM960
avatarprej Fri 25 Oct 2013 - 17:49
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM1046
avatarprej Fri 25 Oct 2013 - 17:42
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli994
avatarprej Thu 24 Oct 2013 - 21:50
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1592
Këshilla motrës muslimane 2943-66prej Wed 9 Oct 2013 - 23:36
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta918
Këshilla motrës muslimane 2943-66prej Wed 9 Oct 2013 - 23:13
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1235
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Wed 6 Feb 2013 - 22:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1068
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Fri 14 Dec 2012 - 9:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1565
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Sat 17 Nov 2012 - 21:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1259
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Thu 16 Aug 2012 - 13:57
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1183
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Sat 30 Jun 2012 - 11:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1046
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:09
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1353
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Mon 11 Jun 2012 - 10:43
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli2247
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Sun 10 Jun 2012 - 11:27
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 8Albana...1348
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Sat 2 Jun 2012 - 7:36
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...1122
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Fri 25 May 2012 - 15:06
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Albana...1197
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Fri 18 May 2012 - 17:46
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
...
 
0Albana...1758
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Sat 28 Apr 2012 - 10:58
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
....
 
3Albana...982
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Tue 20 Mar 2012 - 16:42
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1122
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Fri 2 Mar 2012 - 9:55
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Mbulesa.....
 
0Albana...1875
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Mon 20 Feb 2012 - 20:53
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1279
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Thu 12 Jan 2012 - 15:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1356
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Sun 1 Jan 2012 - 21:23
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1316
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Fri 16 Dec 2011 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Këshillë drejtuar femrës
 
0aksa1725
Këshilla motrës muslimane 161-29prej Fri 18 Nov 2011 - 9:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1616
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Wed 2 Nov 2011 - 21:32
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1481
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 1 Nov 2011 - 11:30
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1482
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 1 Nov 2011 - 11:24
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1509
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 1 Nov 2011 - 10:01
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1556
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Sun 30 Oct 2011 - 20:25
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1627
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Mon 26 Sep 2011 - 9:08
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
mrekulli
 
1besiminezemer1906
avatarprej Wed 14 Sep 2011 - 6:31
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin2780
avatarprej Sat 10 Sep 2011 - 16:38
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3690
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Sun 5 Jun 2011 - 10:20
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1944
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Mon 25 Apr 2011 - 17:10
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi4239
Këshilla motrës muslimane 56-31prej Fri 22 Apr 2011 - 20:08
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bujamin1942
Këshilla motrës muslimane 227-23prej Sun 20 Mar 2011 - 15:03
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2080
avatarprej Sun 9 Jan 2011 - 17:11
muslimane1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 4Bona3690
Këshilla motrës muslimane 227-23prej Mon 3 Jan 2011 - 11:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli2581
avatarprej Mon 6 Dec 2010 - 19:32
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli2443
avatarprej Sat 23 Oct 2010 - 22:04
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli3228
avatarprej Tue 21 Sep 2010 - 22:58
mumina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona7398
Këshilla motrës muslimane 227-23prej Tue 14 Sep 2010 - 8:18
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2168
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Fri 3 Sep 2010 - 18:00
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR3300
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 22:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Gast1975
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 18:25
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2723
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 20:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR3463
Këshilla motrës muslimane 1-11prej Fri 30 Jul 2010 - 11:48
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire